Як виглядає нова медіатека у Рясному. Фото

2743 1
Медіатека буде найбільш сучасною з тих, що є у Львові.
Фото: Andriy Moskalenko/Facebook

Фото: Andriy Moskalenko/Facebook

Наступного тижня на вул. Ковалика у Львові буде відкрита чергова медіатека. Про це в коментарі Tvoemisto.tv розповів заступник міського голови Андрій Москаленко.

«Медіатека вже готова, зараз там тестується обладнання. Ми ще не погодили точну дату відкриття, але швидше за все це буде друга половина тижня. Вона є Smart-бібліотекою, має два рівні, і там буде досить багато мультимедійного обладнання, буде змога почитати цікаві книжки, провести презентації, подивитися фільми. Вона буде максимально мультифункціональною», – сказав він.

Читайте також: Рясне 3.0. Як громадські простори змінять життя спального району

Також він додав, що місто проведе конкурс на визначення керівника медіатеки.

«Ми будемо робити конкурс на керівника, збираємо всі пропозиції, але для нас важливо, щоб був обраний представник району, людина, котра знає проблеми Рясного. Медіатека буде найбільш сучасною з тих, що є у Львові. Але працювати вона почне ще до обрання керівника», – сказав він.

Читайте також: Рясне-1 планують з’єднати з Левандівкою новою дорогою

Нагадаємо, раніше депутати Львівської міської ради проголосували за купівлю приміщення під медіатеку в Рясному по вулиці Ковалика. За попередніми планами вона мала відкритися в кінці січня 2018 року.

Микита Гладченко

Фото: Andriy Moskalenko/Facebook


Читайте також:
24 Лютого, 2018 11:31
Маріам Автор хотів сказати, що медіатека відкривається у Рясному-1.
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!