У Львові діє послуга таксі «Тверезий водій». Як це працює

9269 0
Розповідаємо про те, як за допомогою служби таксі замовити водія для вашого автомобіля.
фото: zakarpat-evakuator.com.ua

фото: zakarpat-evakuator.com.ua

Послуга «Тверезий водій» доступна майже в кожній службі таксі Львова. За допомогою неї ви можете зателефонувати в диспетчерську службу та замовити не машину, а лише водія для вашого автомобіля. Водій приїде тверезий та готовий відвезти вас додому після святкування.

Читайте також: Чого хочуть львівські служби таксі в обмін на якісніші послуги

Коштує послуга зазвичай дорожче, ніж звичайна поїздка в таксі. Так, наприклад, служба таксі «Оптимальне» за послугу встановлює тариф, втричі більший за стандартний. Такі ж умови пропонують «Ваше таксі» та «Таксі Браво».

Львівське «Економ таксі» візьме за послугу, що називається «Драйвер», у 2,5 разів більше порівняно зі стандартним тарифом. В «Експрес таксі» за таку послугу також візьмуть приблизно в три рази більше, а от в таксі «Kiwi» послуга водія на виклик фіксовано коштуватиме додаткових 120 грн до стандартного тарифу.

Читайте також: В Україні хочуть вивести ринок таксі з тіні

Замовити послугу «Тверезий водій» можна просто за номерами львівських служб таксі.

Нагадаємо, у Львові стартував масштабний інформаційно-просвітницький проект із безпеки дорожнього руху. Впродовж року його ініціатори проведуть соціологічне дослідження, серію публічних дискусій про виклики та проблеми в дотриманні правил дорожнього руху, навчання та флешмоби серед школярів, тренінги для водіїв та просвітницьку кампанію в медіа.

Організатори проекту «Безпечні дороги» – соціальна ініціатива Української греко-католицької церкви «Хтось не зробить» та медіа-хаб «Твоє місто» у співпраці з кафедрою соціології «Львівської політехніки», організацією Rotary Lviv International, Патрульною поліцією Львова за підтримки ексклюзивного партнера – компанії Aria Group.

Микита Гладченко


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар