Яка зараз ситуація з видачею закордонних паспортів у Львові

6125 0
Ажіотаж не спадає, але система оформлення та видачі біометричних закордонних паспортів у Львові працює злагодженіше.
фото: konkurent.in.ua

фото: konkurent.in.ua

Як зазначила у коментарі для Tvoemisto.tv керівниця департаменту адміністративних послуг ЛМР Валентина Бартошик, зараз у Львові позитивна динаміка в процесі оформлення та видачі закордонних біометричних паспортів.

Читайте також: Як і де оформити закордонний біометричний паспорт у Львові. Покрокова інструкція

Після запуску додаткової лінії персоналізації документів на поліграфкомбінаті «Україна» Державній міграційній службі вдається пришвидшити виготовлення паспортів. Тож поступово намагатимуться повернутися до планової видачі закордонних паспортів у терміни до 7-ми (термінові) або 20-ти (звичайні) робочих днів.

За словами Валентини Бартошик, зараз звичайні паспорти отримують ті, хто подавав документи у десятих числах січня, а термінові – хто подавав на початку квітня. Водночас, із видачею ID-карток затримок немає взагалі.

Читайте також: 12 лайвхаків для оформлення біометричного паспорта дитині у Львові

Проте ажіотаж зберігається. Піковий період був узимку, але і зараз щотижня документи на закордонні паспорти подають сотні львів'ян.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!