Які іспити складатимуть школярі у 2019 році

1599 0
Для базової та повної середньої освіти потрібно буде скласти по три предмети, для початкової школи – два.
Фото: svitedu.com.ua

Фото: svitedu.com.ua

Міністерство освіти і науки України оприлюднило список державних підсумкових атестацій для учнів різних класів початкової та середньої школи.

Учні четвертих класів, які здобувають початкову освіту складатимуть іспити з двох предметів. Учні дев’ятих та одинадцятих класів – по три. До того ж, учні одинадцятих класів проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Учні четвертих класів, складатимуть:

  • Українську мову (оцінювання результатів з української мови та читання) або мова національної меншини (для осіб, які здобувають освіту мовами національних меншин чи корінних народів, або перебували за кордоном і почали вивчати українську мову в поточному навчальному році за заявою одного із батьків або інших законних представників та за рішенням педагогічної ради);
  • Математику.

 

Читайте також: Ні, синку, цього року на море поїдуть репетитори.Чому для ЗНО не досить шкільних знань

Учні дев’ятих класів складатимуть:

  1. Українську мову.
  2. Математику.
  3. Один із навчальних предметів зі списку (за рішенням педагогічної ради закладу освіти, затвердженим наказом керівника закладу освіти):
  • біологію, географію, зарубіжну літературу, іноземну мову (англійська, іспанська, німецька або французька мова відповідно до навчального плану закладу освіти), українську літературу, фізику, хімію – для учнів класів з українською мовою навчання, у яких не вивчається мова національної меншини;
  • біологію, географію, зарубіжну літературу, іноземну мову (англійська, іспанська, німецька або французька мова відповідно до навчального плану закладу освіти), інтегрований курс «Література», мову національної меншини, українську літературу, фізику, хімію – для учнів класів з навчанням або вивченням мови національної меншини.

 

Читайте також: Як підготуватися до ЗНО без репетиторів. перелік онлайн-курсів

Учні одинадцятих класів складатимуть:

  1. Українську мову.
  2. Історію України або математику (учні, які для проходження державної підсумкової атестації вибрали другим навчальним предметом історію України, можуть вибрати третім навчальним предметом математику і навпаки);
  3. Один із навчальних предметів зі списку: історія України, математика, біологія, географія, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька або французька мова), фізика, хімія (за вибором учня).

Нагадаємо, 25 січня Міністерство освіти і науки України затвердило перелік змін щодо того, як учні складатимуть ДПА цього року.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!