На правах реклами

Якими є показники ринку праці Львова: зарплата, актуальні вакансії, роботодавці

4398 0
Ринок праці у Львові відображає загальноукраїнську тенденцію, як за рівнем безробіття, так і за основними економічними показниками. За інформацією порталу ua.Trud.com, за останні 12 місяців середній рівень заробітної плати у Львові склав від 4,5 до 5,7 тис. грн.

Однак, якщо розглянути більш детально, то можна виявити наріжний камінь співпраці роботодавців та шукачів, а саме  - досвід роботи. Третина шукачів не мають потрібного досвіду роботи в галузі, невеликий досвід (1-3 роки) характеризує не більше 40% вакансій. Проте, в порівнянні з минулим роком, кількість роботодавців збільшилась. Якщо в 2015 році на 1 відкриту вакансію претендувало 9 безробітних, то в цьому році показник скоротився до 5.

Зарплата, актуальні вакансії, роботодавці

За останні 12 місяців середній рівень заробітної плати у Львові склав від 4,5 до 5,7 тис. грн. За винятком жовтня минулого року, середній рівень заробітної плати не опускався нижче 5 тис. грн. (дані ua.Trud.com).

Серед популярних галузей окрім трійки лідерів (ІТ, Реклама, Торгівля) мають успіх наступні:

Щодо актуальних вакансій у Львові, котрі дають можливість скоріше працевлаштуватись, найбільша пропозиція в сфері IT.  

Дизайнер сайту. Зараз  відкрито 1017 вакансій. Середній заробіток дизайнера сайту складає близько 6 500 гривень, який можна назвати достатньо високим в країні.

Віддалений верстальник. Сьогодні відкритими залишаються 984 вакансії, претендувати на які можна навіть без досвіду роботи. Середній дохід на даній посаді складає 3-4 тис. грн/

Копірайтер. Дана вакансія дає можливість працевлаштуватись навіть у декретній відпустці або тим особам, які з тих чи інших причин можуть працювали лише вдома. Зараз відкрито 894 вакансії. Середньомісячний дохід складає від 2 до 4 тис. грн.

Веб-програміст. На даний час відкрито 891 вакансій з середнім заробітком від 3 до 15 тис. грн.

Серед роботодавців найбільш активною є  компанія «Сільпо», у якої зараз відкрито 120 вакансій. Окрім неї велику кількість вакансій пропонують наступні підприємства:

«Сільпо» (120);

«Fozzy Group» (95);

«GlobalLogic Ukraine» (90);

«DataArt» (72);

«T.B.Fruit» (56).

Правила пошуку роботи

Аби швидше працевлаштуватись, потрібно слідувати наступним правилам:

1.  Складіть правильне резюме (з дотриманням всіх вимог).

2.  Розмістіть резюме на сайті по працевлаштуванню.

3.  Оформіть підписку на розсилку вакансій.

Ці три дії, які можна реалізувати на сайті ua.Trud.com, допоможуть швидко знайти роботу.

 


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар