Політична реклама

Ярослав Рущишин представив команди «Голосу» у Личаківському та Сихівському районах

624 0

Голова Львівської обласної організації «Голос» Ярослав Рущишин представив команди цієї політичної сили на місцевих виборах 25 жовтня у Личаківському та Сихівському районах.

«Голос» несе нову політичну культуру. Ми не критикуємо попередників, а пропонуємо рішення. Маємо сміливість говорити про непопулярні дії заради реальних змін, замість популізму», – заявив лідер «Голосу» на Львівщині Ярослав Рущишин. – «Придивіться до людей в командах «Голосу», дізнайтеся більше, прочитайте їх біографії та порівняйте з іншими».

Координаторкою Личаківського району стала Анастасія Карп’як, громадська активістка, членкиня міської комісії з безпеки дорожнього руху.

До команди також приєдналися Віталій Троць, керівник юридичного департаменту великої української компанії, магістр права, Олег Котис, проєктний менеджер, координатор екологічної ініціативи «Чисте місто», Галина Маївка, підприємиця, членкиня наглядової ради Охмадиту, Наталія Кравчишин, адвокат, начальник відділу кадрів КНП «6-а міська поліклініка м. Львова», Роман Завершанюк, топ-менеджер та Ірина Мартин, фінансистка.

Координатором команди Сихівського району став Тарас Репицький, засновник ГО «СихівМедіа» та ГО «Інститут Суспільних ініціатив», юрист, тренер та фасилітатор освітянських програм.

Читайте також: Ярослав Рущишин представив команду «Голосу» Франківського району

У команді – Ігор Шолтис, політолог-міжнародник, ветеран російсько-української війни, Роксолана Токарська, підприємиця, засновниця ГО «Перша жіноча гільдія», Роксолана Фурдас, лікарка-стоматологиня, засновниця проекту «Школа вибору професії Ера Нова», Ірина Поліщак, адвокатка, Ірина Коропецька, вчителька, ГО «Гільдія вчителів», членкиня громадської ради при ЛОДА, Віталій Дутка, менеджер компанії SoftServe, Тетяна Луцишина, підприємиця, Єлизавета Колеснікова, освітянка, голова організації «Промінь змін»; Христина Шабат, засновниця мережі дитячих садочків «Пташеня. Дитячий простір», Володимир Гаразд, керівник «Технопарк ЛЗТА».

У планах команд зробити райони привабливими та комфортними для їх мешканців, займатися розвитком освіти та дозвілля, новими транспортними розв’язками та продуманим будівництвом.

«У нас є сила, енергія та досвід змінювати Львів. Головний здобуток – команда професійних та чесних людей з незаплямованою репутацією», – наголосив Ярослав Рущишин.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!