Юрко Чопик закликає учасників «Мертвого півня» до возз’єднання

2147 0
Цю ідею підтримали інші музиканти та митці.
Фото: sumno.com

Фото: sumno.com

Гітарист львівського гурту «Мертвий півень» Юрій Чопик на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» звернувся з відкритим листом до колег по групі, яка призупинила виступи та випуск альбомів майже шість років тому.

Юрій Чопик у листі наголошує, що на його думку, найбільшою тодішньою помилкою членів гурту стало те, що вони винесли внутрішній конфлікт «на люди» і «не змогли вирішити сімейну проблему в родинному колі».

За словами музиканта, час лікує душевні рани і загладжує образи та водночас він відбирає час, відпущений на життя, найкращі роки, «коли могли би бути створені нові чудові пісні, записані нові альбоми, зіграні феєричні концерти».

Відтак Юрій Чопик звертається із закликом до тих з «півнів», кому ще досі болить історія шестирічної давності, хто досі не може цілком відпустити образу чи забути слова кривди.

«Любов є, вона нікуди не дівалася, вона могла бути лише затінена образами чи непорозумінням, і в наших силах відчути її знову. Ми потрібні один одному і потрібні багатьом іншим людям. Врешті-решт, ми відповідальні за існування цього феномену «Мертвий Півень», який є унікальною комбінацією кількох людей і неможливий без жодного з нас. Обніміться ж, брати мої, молю вас, благаю!» -- написав музикант.

Читайте також: 7 львівських гуртів 90-х, які хочеться повернути

У коментарях до листа співачка Христина Соловій написала: «Зробіть це нарешті!», її колега по цеху  з гурту «Крихітка» Саша Кольцова пообіцяла купити квиток на концерт "Мертвого півня" після поновлення спільної роботи, а письменник Андрій Любка коротко резюмував: «Давно пора».

З учасників «Мертвого півня» заклик прокоментувала солістка Ярина Якуб’як. «Головне - не забувати про жіноче начало;))) Щоби не вийшло чоловіче кінчало (вчергове):)))» — написала вона. Ще один учасник гурту Любомир Футорський відповів на коментар одного з дописувачів, що йому ніхто нічого не казав.

«Мертвий півень» було засновано 1989 року у Львові. За час творчої діяльності його учасниками стали понад 20 музикантів, гурт випустив 13 студійних альбомів.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар