Площу святого Юра закривають на ремонт. Схеми руху громадського транспорту

5124 0
У четвер, 14 травня, розпочнуться роботи з впорядкування пл. св. Юра. Зокрема, ремонтники мінятимуть аварійні інженерні мережі. У зв’язку з цим площа буде закрита для руху транспорту.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міської ради.

Відтак, буде внесено зміни у схеми руху громадського транспорту. На час проведення дорожньо-ремонтних робіт зі змінами курсуватимуть міські автобусні маршрути №2А, 15, 33, 38, та тролейбуси №2, 7, 9, 10, 12, 20.

Маршрути №33, 38 курсуватимуть по вул. Б.І.Антоновича – С.Бандери – Коперника – Головна пошта – П.Дорошенка – С.Бандери – Героїв УПА.

Cхема маршруту №33

Cхема маршруту №38

Маршрут №15 курсуватиме від церкви св. Анни вздовж вул. Городоцької до приміського вокзалу.

Маршрут №2А курсуватиме по вул. Антоновича – С.Бандери – Городоцька – церква св. Анни – Городоцька – С.Бандери – Героїв УПА.

Тролейбусні маршрути №2, 9, 10, 20 будуть закорочені до вул. Митрополита Ангеловича, а маршрути №7, 12  - до площі М.Кропивницького.

Читайте також: Як виглядатиме площа Святого Юра у Львові. Оновлений проект

Схема змін у русі маршруту №2А

Cхема маршруту №15

Нагадаємо, ремонтні роботи проводяться в межах реконструкції скверу на пл. св. Юра.

Опублікувала Олена Марченко

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!