Закорковане і дешеве місто. Що пишуть поляки про Львів

10428 0
Регіональна редакція Gazety Wyborczej у Тримісті (Ґданьськ, Сопот, Ґдиня) розповіла своїм читачам, чому варто скористатися новими рейсами Wizz Air з Ґданьська до Львова. Tvoemisto.tv пропонує скорочений конспект матеріалу.
фото: www.epravda.com.uа

фото: www.epravda.com.uа

Перше, на що звертає увагу журналіст Gazety Wyborczej Мацєй Дзвоннік, – у Львові дешеве житло, а його пропозиція є дуже широкою. Вартість проживання у двомісних номерах у 5-зіркових готелях (Leopolis, Nobilis) є у кілька разів нижчою, аніж у Гранд Готелі у Сопоті. Також без проблем можна зарезервувати номер у готелі або й квартиру через Booking.com. Квартиру можна знайти і через OLX або AirBNB.

Читайте також: А полякам тут комфортно? Чого бракує туристам у Львові

У журналіста склалося позитивне враження від аеропорту: його він назвав «сучасним, функціональним, добре ознакованим». Одне з перших спостережень у місті – це низькі ціни всюди (від транспорту до ресторанів і закладів культури), у кілька разів нижчі, ніж у Тримісті. Помічений ним недолік – переповнені і старі автобуси (маршрутки).

Після прогулянки Львовом журналіст робить висновок: «Вулиці у місті чисті, а шляхи до цікавих туристам пам’яток добре ознаковані». На жаль, констатує він, Львів – «сильно закорковане місто», тому оглядати пам’ятки найкраще пішки. 

Читайте також: Скільки мільярдів Львів втрачає у заторах

Серед найпопулярніших ресторанів поруч із площею Ринок, за версією Gazety Wyborczej,  – «Ресторація Бачевських», «Атляс», «Масонська ложа» і ... «Пузата Хата». У кожному із закладів, навіть у самому центрі міста, як повторює журналіст, ціни є значно нижчими, аніж у Польщі.

Читайте також: Андрій Павлишин: Львів став культурною столицею не від доброго життя

У кожному пабі, барі, кав’ярні, ресторані чи клубі, на думку журналіста, у польського туриста не буде проблем із комунікацією, тому що більшість мешканців Львова розуміють польську мову. Більше того, він вважає українців дуже відкритим народом і додає: «Українці радо знайомляться з поляками».

Переклав Дмитро Борисов


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар