Наступної суботи Львів на годину «зануриться у темряву»

12079 3
У суботу, 19 березня, з 20:30 до 21:30 години, люди у всьому світі зможуть долучитися до ініціативи «Година Землі» світової кампанії боротьби зі зміною клімату, організованої Всесвітнім фондом природи WWF. Ця кампанія щороку об’єднує всіх, кому небайдуже майбутнє Планети. Долучитись закликають і мешканців Львова.
фото: pavlofox.net

фото: pavlofox.net

Цьогорічна тема Години Землі в Україні – Естафета добрих справ – це інтернет-флешмоб, який закликає людей здійснювати хороші, корисні для планети вчинки, ділитися результатами з іншими і передавати Естафету друзям. Взяти участь у ній можуть всі охочі – як окремі люди, так і організації, спільноти, навчальні заклади тощо.

«Просимо всіх долучитися до проведення цієї ініціативи, взявши участь в інтернет-флешмобі, який уже стартував, а також вимкнути освітлення у власних домівках 19.03.2016 р. з 20:30 до 21:30 години, для поширення ідеї постійної економії енергоресурсів та природних ресурсів», – зазначають у міському відділі енергоменеджменту. Також охочих долучитись просять зареєструватись за посиланням.

Місто ж долучиться до Години Землі, шляхом вимкнення підсвітки будівлі Львівської міської ради, міської телевежі та Архикатедрального Собору Святого Юра на 1 годину.

Опублікувала Наталія Середюк

...

Читайте також:
11 Березня, 2016 15:45
Твоє Місто Акція відбудеться наступної суботи. Спасибі, що вчасно зауважили!
11 Березня, 2016 15:30
Назар Геніально, не задудьте ще сказати щоб ТЕС і АЕС на годину вимкнули)))
11 Березня, 2016 15:17
Оленка тільки 19 березня точно не завтра))
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!