Зміни у пільгових перевезеннях. Кого возитимуть безоплатно

1730 0
З першого липня на території Львівської області буде змінено порядок перевезення пільгових категорій пасажирів в автомобільному пасажирському транспорті.

Як повідомив на прес-конференції в.о. директора департаменту транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації Роман Кокотайло, учасників АТО та бійців, які отримали інвалідність внаслідок бойових дій перевозитимуть безкоштовно.

 «Для учасників бойових дій, не лише учасників АТО, а й людей, які отримали інвалідність внаслідок бойових дій, перевозитимуть безкоштовно. Це є наша соціальна відповідальність перед тими особами, які захищали або захищають цілісність і суверенність нашої держави», - зазначив Роман Кокотайло.

Читайте також: Львівщина перша в Україні запровадить адресну компенсацію пільг 

Усі інші соціальні категорії населення, які мають право пільгового проїзду відповідно до Законів України також безкоштовно їздитимуть у транспорті.

Натомість пенсіонери з першого липня у маршрутках їздитимуть за півціни.

«Для того, щоб не зупинити транспортні перевезення на території області, ми досягнули консенсусу з перевізниками - транспортні підприємства надаватимуть їм знижку», - наголосив Роман Кокотайло.

За його словами, пілотний проект монетизації пільг, що мав стартувати з початку липня, відкладено

«З 1 липня монетизація пільг не розпочнеться у Львівській області як пілотний проект, оскільки Уряд розглядає монетизацію пільг в комплексі із пенсійною реформою» - додав чиновник.

Голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка повідомив, що перевізники були рішуче налаштовані припинити пільгові перевезення, але їм вдалось досягнути домовленостей, згідно з якими у другому кварталі вони здійснюватимуть перевезення всіх пільгових категорій у звичному режимі.

«Оскільки монетизації не відбулося, ми провели кілька раундів переговорів з головою Львівської ОДА Олегом Синюткою і вийшли на певну формулу, згідно з якою працюватимемо з 1 липня», - додав Іван Велійка.


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар