15 вихованців ЛКП Лев шукають нові домівки. Фото

5911 0
Львів’ян закликають прилаштувати песиків, які зараз перебувають в ЛКП «Лев».
Фото: ЛКП «Лев»

Фото: ЛКП «Лев»

У ЛКП «Лев» просять львів’ян прилаштувати собак, що наразі знаходяться під опікою підприємства. Про це йдеться в повідомленні ЛКП на сторінці у Facebook.

«Собаки відчувають добро і віддячують за нього з безмежною відданістю. А ви мрієте мати такого вірного друга? Якщо так, придивіться до собак, які зараз перебувають в ЛКП “Лев” та очікують на прилаштування у сім’ю», – йдеться у повідомленні.

Tvoemisto.tv пропонує ближче познайомитися з вихованцями комунального підприємства.

Даллас. Чорнявий, молодий та активний собака. Гавкучий красень та уважний і відданий охоронець!

Пуф. Справжній красень! Молодий собака, який добре піддається навчанню. Стане вашим чудовим другом та охоронцем! 

Міранда, потрапила до ЛКП «Лев» ще у січні після ДТП. Ветеринари надали красуні усю необхідну допомогу, і зараз тваринка готова переїхати жити у нову родину. Собака дуже дружня, виважена. Може жити в родині з дітьми, як люблять тварин.

Аллі, молода і слухняна красуня. Чемно гуляє на повідку. Може жити в родині з дітьми, які люблять тварин.

Байт. Молодий собака, піддається навчанню, дружній з іншими тваринами та соціалізований.

Льоля. Крихітка, яка за розміром трішки більша за кота. Невідомо, як вона опинилася на вулиці, де чимало небезпек для такої невеличкої собаки. Впевнено себе почуває на руках у людини, та все ж таки добре гуляє на повідку, слухняна.

Курт, собака-суперохоронець! А ще – найкращий друг. Курт саме такий. Знає деякі команди та добре піддається навчанню.

Біп. Чорнявий красунчик. Чемний та дружній собака, трішки наляканий. Але, коли відчуває опіку людини, стає справжнім другом та охоронцем.

Лаккі, молодий, енергійний соціалізований собака. Найвідданіший друг для своєї майбутньої родини чи людини!

Гера. Молода собака, трішки ляклива, але любить гуляти з людьми. Віддано продовжує чекати на свого справжнього господаря.

Пепа. Невеличка собачка, що потрапила до ЛКП місяць тому після ДТП. В клініці ЛКП «Лев» отримала необхідне лікування та опіку ветеринарів і вже готова переїхати жити в нову люблячу родину. Собачка молоденька, віком до 1 року. Активна, любить бавитись та чемно гуляє на повідку. Добре піддається навчанню.

Ліксі. Молоденька, грайлива, соціалізована собачка, яка чемно гуляє на повідку та добре піддається навчанню. Може бути жити в родині з дітьми, які люблять тварин.

Оленка, ще одна сестричка Стейсі та Саллі, яких в ЛКП «Лев» нещодавно прилаштували у сім’ю. Спокійна, ще трішки налякана, але при постійному спілкуванні з новим люблячим господарем стане чудовим другом та охоронцем. Може жити в квартирі, акуратна і слухняна.

Адель. Чудова, непосидюча, енергійна і дуже добра собачка, яка підійде на прилаштування у квартиру.

Сара. Молоденька красуня-ведмедик віком до одного року. Потрапила до ЛКП із задавненою травмою на лапі. Була налякана та агресивна. Та за тривалий час перебування цієї собаки на підприємстві, завдяки щоденному спілкуванню з людьми, перев'язкам та уважному ставленню ветеринарів ця жовта собака стала соціалізованою. Зараз Сара вже здорова та готова переїхати жити у нову домівку.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар