Частину вулиці Личаківської відремонтують за 184,5 млн грн

1727 0
Завершити роботи мають до кінця жовтня 2021 року.
Фото: google-maps

Фото: google-maps

Цього року у Львові планують капітально відремонтувати частину вулиці Личаківської на відтинку від Букової до межі міста. ЛКП «Львівавтодор» оголосив тендер на ремонт вулиці очікуваною вартістю 184,5 млн грн.

Читайте також: Як організувати ремонт вулиці у Львові, щоб усім було добре

У технічних вимогах зазначається, що вулиця матиме дві смуги руху по 3,25 м у обидва боки, тротуари та велодоріжки. Крім цього, поблизу Букової мають збудувати новий колектор та реконструювати наявні, замінити освітлення, встановити адаптивні світлофори та дорожні знаки, а також нанести розмітку. 

Завершити роботи мають до кінця жовтня 2021 року. Проєкт виготовили торік у ТзОВ «Науково-виробниче об’єднання Трансінжиніринг».

Додамо, що вулиця Личаківська з’єднує центр Львова з Винниками та є однією з найдовших у місті. Її частину від площі Митної до вулиці Крушельницької відремонтували у 2011 році за 3 млн євро, які надав у кредит ЄБРР. У 2018 році після реконструкції відкрили другу частину вулиці – від Мечнікова до розворотного трамвайного кільця на Пасічній. На вулиці замінили комунікації, мощення та трамвайні колії.

Читайте також: Коли у Львові почнуть ремонт вулиці Вітовського

Нагадаємо, в бюджеті розвитку на 2020 рік на капремонт вулиці Личаківської від Букової до межі міста заклали 40 млн грн. Торік ЛМР погодила позику 1,2 млрд грн на ремонт низки вулиць, зокрема й Личаківської.


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар