ДБР і СБУ проводять обшуки в офісах Укртрансбезпеки у Львові та Винниках. Доповнено
Під час обшуків житлових приміщень та на місцях роботи виявили документацію, чорнові записи, печатки, гроші, які підтверджують протиправну діяльність посдових осіб.
Hero Image

21 серпня 2019, 15:12

Працівники ДБР та СБУ проводять слідчі дії в Управлінні Укртрансбезпеки у Львові, що на проспекті Чорновола. Інформацію про це підтвердила Tvoemisto.tv речниця Територіального управління ДБР у Львові Зоряна Тивін.

Окрім цього, сьогодні, 21 серпня, обшуки проводять й у пункті видачі дозволів Укртрансбезпеки у Винниках.

Читайте також: На Львівщині розбився військовий вертоліт Мі-2

Як повідомив у коментарі Tvoemisto.tv заступник начальника другого слідчого відділу Максим Смілевський, слідні теруправління ДБР, за матеріалами СБУ Львівської області, викрили механізм протиправної діяльності службових осіб управління Укртрансбезпеки у Львівькій області, яка створювала загрозу стабільному функціонуванню авотранспортної галузі.

«За попередньою інформацією, службові особи управління налагодили корупційну схему розподілу дозволів на виконання міжнародних вантажних перевезень та своїми діями створили штучний дефіцит дозвільних документів. Використання корупціної схеми сприяло уникненню юридичної відповідальності суб'єктами господарювання за порушення вимог ЗУ «Про автомобільний транспорт», приймаючи рішення про покарання, непов'язані з застосуванням штрафних санкцій», – каже він.

Також, за словами Максима Смілевського, наразі проводять комплекс слідчих і процесуальних дій. А під час обшуків житлових приміщень та на місцях роботи виявили документацію, чорнові записи, печатки, гроші, які підтверджують протиправну діяльність посдових осіб.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Читайте також

CityLife
Правоохоронці отримають доступ до заявок на перетин кордону в системі «Шлях»
Раніше інформація надавалася виключно за запитом і дані могли оброблятися протягом декількох днів.
Фото: Магнолія-ТВ

22 лютого 2023, 23:17

Укртрансбезпека відкриває правоохоронцям доступ до заявок на перетин кордону в системі «Шлях», це має покращити ефективність боротьби з корупцією, повідомляє Міністерство інфраструктури України. Зазначається, що уже впродовж найближчих 10 днів детективи Державного бюро розслідувань, Служба безпеки України, Національна поліція та інші правоохоронні органи отримають доступ до заявок в системі «Шлях». Це рішення є частиною роботи Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) в рамках боротьби з корупцією через систему «Шлях» та покращення ефективності співпраці з правоохоронним органами...

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"