Йдеться про безпеку дітей. Для дошкільнят у Львові вводять статеве виховання

906 0
Окремих занять не буде.
Photo by Ben White on Unsplash

Photo by Ben White on Unsplash

У львівських садочках запроваджують програму статевого виховання. Про це Тvoemisto.tv повідомила психологиня Навчально-методичного центру освіти м. Львова Світлана Локоткова.

Вона наголосила, що йдеться не про розмови про секс, стосунки чоловіків і жінок та орієнтацію, а йдеться про безпеку дітей.

«Дітям розповідатимуть про гігієну, безпеку тіла і адекватність поведінки. Ці три пункти будуть основними у статевому вихованні дошкільнят», – сказала психологиня.

Читайте також: Розголос – шанс до покарання насилля. Історія 12-річного хлопчика у Львові

Дітям пояснюватимуть, що тіло є цінністю, що його треба оберігати і не дозволяти комусь втручатися у власний простір, Що є зона купальника, частина тіла, доступ до якї можуть мати тільки лікарі з дозволу дорослих, каже Світлана Локоткова. 

«Трапляються випадки, що дорослі згадують випадки насилля, які з ними трапилися у дитинстві. Про це потрібно говорити не в дорослому віці у психотерапевта, а з – дитинства», – пояснила методист.

За її словами, статеве виховання не викладатимуть у форматі окремих занять.

«Це не буде формат, коли усіх дітей збиратимуть і розповідатимуть, що таке статеве виховання. Це буде інтегроване впровадження в освітній процес», – сказала вона.

Для цього вихователі пройдуть відповідні тренінги, лекції. Тому на першому етапі буде просвітницька робота саме з педагогами та батьками.

Христина Гоголь


+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!