Другий тур виборів голови Львівської ОТГ попередньо відбудеться 15 листопада

1059 0
Відрив між Садовим та Синюткою у першому турі склав 8,9%.

Другий тур виборів голови Львівської ОТГ швидше за все відбудеться 15 листопада. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив голова Львівської міської виборчої комісії Ігор Сліпецький.

Другий тур відбудеться скоріш за все 15 листопада, але ТВК повинно спочатку офіційно оголосити результати виборів голів до усіх ОТГ та рад Львівщини і уже тоді проголосувати за другий тур.  За словами Ігоря Сліпецького, рішення має буде сьогодні-завтра, тоді другий тур буде 15 листопада. Якщо ТВК оголосить у понеділок – то 22-го листопада.

Читайте також: У ТВК оголосили остаточні результати виборів голови Львівської ОТГ

Нагадаємо, за результатами підрахунку 100% бюлетенів, чинний міський голова Львова Андрій Садовий отримав найбільше голосів виборців – 90 812 (39,96%), а Олег Синютка 31,03%. Відрив між ними становить близько 20 тисяч голосів, тобто 8,9%.

Нагадаємо, що Тvoemisto у день виборів запросило Андрія Садового та Олега Синютку на чесні та відкриті дебати. Наразі кандидати на запрошення не відповіли, хоча вони продовжують обмінюватися політичними заявами.  

Медіа-хаб Тvoemisto.tv з наступного тижня розпочинає серію публічних дискусій серед різних середовищ містян, щоби змінити порядок денний у місті і перевести увагу від особистостей та популістичних заяв політиків до реальних напрацювань розвитку міста у наступні 5 років.


 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!