Фото дня. На Соборній закривають пішохідний перехід

951 0
Від останнього рішення про ліквідацію до безпосередньо закриття переходу минуло менше тижня.
Фото: Гаряча лінія Львова

Фото: Гаряча лінія Львова

На площі Соборній у Львові почали закривати пішохідний перехід. Відповідні фото опублікували на сторінці Гарячої лінії Львова у Facebook.

Читайте також: Чому потрібно повернути пішохідний перехід на площі Соборній

31 жовтня на цьому переході вантажівка збила жінку, яка загинула на місці. За місяць депутат ЛМР Юрій Кужелюк ініціював рішення міської комісії з безпеки дорожнього руху про ліквідацію переходу, оскільки він вважає його небезпечним. На наступному засіданні комісії 5 грудня вирішили тимчасово не ліквідовувати перехід, а відправити своє попереднє рішення на юридичне доопрацювання та визначити інтенсивність руху на переході.

Читайте також: Чорно-білі й небезпечні. Чи потрібні Львову пішохідні огородження

Після цього Юрій Кужелюк повторно звернувся до комісії з безпеки дорожнього руху, аби ліквідувати перехід. Юридичний департамент не зміг дати оцінку цього рішення, оскільки воно є в компетенції комісії. За словами заступника міського голови з питань ЖКГ Сергія Бабака, за регламентом комісії немає причини розглядати це рішення повторно, тому на засіданні 6 лютого чинним залишили перше — ліквідацію. 

Вікторія Ейсмунт

Фото Гарячої лінії Львова

Нагадаємо, що Tvoemisto.tv оголосило у Львові Рік комфортного пересування. Наша редакція закликає ділитись своїм ментальним простором та долучитись до покращення міської мобільності Львова. Свої ідеї та пропозиції можна надсилати за адресою: Tvoemisto.tv@gmail.com, у темі листа зазначити «Рік комфортного пересування у Львові». Важливі думки ми опублікуємо на сайті та озвучимо під час експертних дискусій. 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар