Із березня Сихів та залізничний вокзал з’єднають трамваєм. Схема

11671 0
На маршруті курсуватиме 8 вагонів.
Фото: Вікторія Ейсмунт

Фото: Вікторія Ейсмунт

Із 5 березня ЛКП «Львівелектротранс» запускає експериментальний трамвайний маршрут, що курсуватиме від Залізничного вокзалу до вулиці Вернадського. Про це повідомляє прес-служба ЛМР. 

Читайте також: Як курсують трамваї та тролейбуси Львова. Розклад усіх маршрутів. Інфографіка

Маршрут пролягатиме з площі Двірцевої через вулиці Чернівецьку, Городоцьку, площу Кропивницького, вулицю Бандери, Русови, Київську, Котляревського, Нечуя-Левицького, Вітовського, площу Франка, вулицю Франка, Свєнціцького, Стуса та проспект Червоної Калини.

На маршруті курсуватиме 8 вагонів. Його загальна протяжність становить понад 18 кілометрів із загальним часом рейсу 43 хвилини.

Читайте також: У Львові пропонують змінити маршрути трамваїв. Нові схеми руху

Додамо, що трамвайний маршрут №4 раніше курсував до Підзамче. Його тимчасово скасували у грудні 2017 року через аварійний стан колій на вулиці Замарстинівській. Трамвай №4 їздив від вулиці Снопківської до вулиці Торф’яної.

Нагадаємо, що Tvoemisto.tv оголосило у Львові Рік комфортного пересування. Наша редакція закликає ділитись своїм ментальним простором та долучитись до покращення міської мобільності Львова. Свої ідеї та пропозиції можна надсилати за адресою: Tvoemisto.tv@gmail.com, у темі листа зазначити «Рік комфортного пересування у Львові». Важливі думки ми опублікуємо на сайті та озвучимо під час експертних дискусій. 


Читайте також: