Наступного року відкриють півкорпусу Львівського перинатального центру

2711 0
Медіа-хаб «Твоє місто» дізнавася, коли можна сподіватись на відновлення роботи перинатального центру на вулиці Вашингтона.

Як зазначив у коментарі для Tvoemisto.tv  Володимир Гірняк, заступник голови Львівської обласної ради, перинатальний центр відкриватимуть у кілька етапів.

«Нам обіцяють у січні 2018 року відкрити частину корпусу, призначену для того, щоб приймати пологи. Наступного року ми хочемо зробити іншу частину. Тоді будуть ремонтувати і третій корпус, і решту приміщень. Обладнання будуть закупляти нове, цим опікується Департамент охорони здоров’я», – повідомив він.

Детальніше читайте у матеріалі: Важкі пологи. Чому Львівський перинатальний центр досі не працює

Додамо, що сьогодні, 5-го грудня, активісти знов вийшли на мітинг перед Львівською обласною радою та державною адміністрацією. Вони вимагають звільнення головної лікарки медзакладу Лариси Янів та відновлення перинатального центру. Через акцію протесту на Винниченка та прилеглих вулицях ускладнено рух.

На запитання про майбутнє Лариси Янів Володимир Гірняк відповів: «Ми намагаємося в юридичній площині правильно вирішити проблему із головним лікарем. Хочемо, щоб по всіх установах керівники перейшли на контрактну форму. В майбутньому буде оголошено конкурс. Ми над цим працюємо». 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар