Львівська швидка допомога припинила італійський страйк

3079 0
Медики отримали перші доплати, обіцяні владою Львівщини.
фото: www.lvivpost.net

фото: www.lvivpost.net

Працівники Львівського обласного Центру екстреної меддопомоги та медицини катастроф припинили розпочатий у березні італійський страйк. Про це в коментарі Tvoemisto.tv повідомив лікар Центру Степан Железняк.

«Страйк припинився сам по собі. На жаль, люди були пасивними», – каже лікар.

Він додав, що сьогодні всім працівникам Центру нарахували обіцяні раніше обласною владою доплати. За інформацією Tvoemisto.tv, доплати лікарям після вирахування податків та членських внесків у профспілку становлять 2385-2415 грн. Також доплати отримав молодший медичний персонал.

Читайте також: Що планують змінити у швидкій допомозі Львівщини. Деталі

Водночас Степан Железняк каже, що він доплати не отримав. Натомість протягом минулого місяця йому виписали дві догани. За словами лікаря – неправомірні, тому профспілка зайнялась вирішенням цього питання.

Щодо подальших планів працівників «швидкої», то, за словами лікаря, буде переобрано керівництво Незалежної профспілки, що займеться винаймом юристів та підготовкою колективного договору.

«Зараз є профспілка, я є її членом. Але там мало людей, відповідно малі внески – десь 5 тисяч на місяць. А з неї ще ідуть відрахування в обласну і в загальноукраїнську профспілку. Тобто на юристів нічого не лишається», – каже Степан Железняк.

Нагадаємо, у березні ЛОР виділила на доплати медикам «швидкої» 30 млн грн. Також працівники Центру мали низку інших вимог до керівництва: закупівля нових машин швидкої, нова форма, фільтрування непрофільних випадків тощо.

Олександра Бодняк


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!