Львівським підприємцям будуть відшкодовувати частину відсотків за кредитами з міського бюджету

603 0
Із міського бюджету на цю програму виділили 3 млн гривень.
Фото: 112.ua

Фото: 112.ua

Депутати ЛМР підтримали програму відшкодування відсотків за кредитами для місцевих підприємців малого бізнесу. Відповідну ухвалу прийняли на пленарному засіданні 4 квітня.

Читайте також: Львівські підприємці можуть отримати консультацію у всіх ЦНАПах міста

За словами директорки департаменту економічного розвитку ЛМР Ірини Кулинич, із міського бюджету на цю програму виділили 3 млн гривень. Для виробників пропонуватимуть відшкодувати від 200 тисяч до мільйона гривень.

Взяти участь у програмі зможуть зареєстровані у Львові підприємці, які займаються господарською діяльністю не менше року і є платоспроможними й не мають боргів. Крім цього, середня заробітна плата на підприємстві має перевищувати 7 тис. грн, а кількість працівників – не менше п’яти.

Відсотки за кредитами зможуть відшкодувати виробники харчових продуктів, текстильної промисловості, одягу, паперу та видавничої продукції за умови, що їхнє виробництво також розташоване у Львові.

Аби взяти участь у програмі, підприємці мають звернутися із відповідною заявою до міського голови, звернутися в банк із документами за кредитом, після чого банк має подати до економічного департаменту ЛМР перелік позичальників, які хочуть скористатися програмою відшкодування.

Читайте також: Без газу. Чому підприємці конфліктують із «Львівгазом»

Упродовж десяти днів міська рада має організувати засідання комісії з відбору позичальників, відтак остаточний перелік виробників затвердять на засіданні виконавчого комітету. Далі підприємець щомісяця отримуватиме гроші від міської ради та самостійно сплачуватиме кредит.

Вікторія Ейсмунт

Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар