Львів’яни змусили Mercedes «заговорити українською»: нова автівка матиме український інтерфейс

2140 0
Вже невдовзі на українські дороги вийде нове модель Е-класу від німецького автовиробника Mercedes-Benz. Після неодноразових звернень українських активістів, компанія вирішили додати до інтерфейсу автомобіля українську мову.
Фото: facebook.com/Роман Матис

Фото: facebook.com/Роман Матис

Про це повідомив один із учасників спільноти «И так поймут!» Роман Матис на сторінці в facebook. За його словами, перше таке звернення від нього надійшло ще десять років тому, але лише тепер в компанії вирішили відреагувати на них належними чином.

«В ході спілкування з представниками бренду в Україні вдалося з'ясувати, що нова модель Е-класу постачається з україномовним меню», – написав Роман Матис.

Правда на сайті компанії в Україні жодної інформації про це не розміщено. Вона, до речі, які і її соціальні мережі, і надалі ведуться російською мовою.

Читайте також: Пиши українською. Як змусити виробників маркувати товари

Слід зазначити, що це не поодинокий випадок, коли львів’яни змушують іноземні компанії маркувати продукцію, яку вони продають в Україні, українською мовою. Так Святослав Літинський, який домігся вилучення з його паспорта російської мови, згодом домігся випускати пральні машини з україномовним інтерфейсом та маркування ноутбуків українською мовою.

Опублікував Ігор Саджениця


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!