На Пасічній запрацювала виділена смуга для громадського транспорту

1861 0
Виділені смуги мають облаштувати ще на п’яти вулицях.

На вулиці Пасічній, на ділянці від Китайської до Таджицької, облаштували виділену смугу для громадського транспорту. Уздовж вулиці встановили відповідні знаки.

Читайте також: Де у Львові можна запровадити виділені смуги для двостороннього руху

Нагадаємо, рішення про виокремлення смуг для громадського транспорту на кількох вулицях Львова ухвалили 21 листопада під час засідання міської комісії з безпеки дорожнього руху. На цих вулицях мали встановити відповідні знаки та розмітку без делініаторів, оскільки, за словами заступника міського голови з питань ЖКГ Сергія Бабака, вулицю буде складно прибирати від снігу у зимовий період.

Окрім Пасічної, виділену смугу вже облаштували на проспекті Чорновола. Крім цього, смуги мають з'явитися на вулицях Окружній, Городоцькій, Хмельницького, Стрийській та Кульпарківській.

Нагадаємо, що Tvoemisto.tv оголосило у Львові Рік комфортного пересування. Наша редакція закликає ділитись своїм ментальним простором та долучитись до покращення міської мобільності Львова. Свої ідеї та пропозиції можна надсилати за адресою: Tvoemisto.tv@gmail.com, у темі листа зазначити «Рік комфортного пересування у Львові». Важливі думки ми опублікуємо на сайті та озвучимо під час експертних дискусій. 


Читайте також: