На перехресті Личаківська – Мучна запрацювали світлофори. Фото

684 0
Після відкриття вулиці після реконструкції минуло п’ять місяців.
Фото: ГО "Зручне місто"

Фото: ГО "Зручне місто"

На перехресті вулиць Личаківської та Мучної у Львові запрацювали світлофори. Про це повідомляють на сторінці ГО «Зручне місто» у Facebook.

Читайте також: Де на Львівщині встановлять розумні світлофори у 2019 році. Мапа

Їх встановили на початку січня. Раніше на вулиці запрацювали світлофори на перехресті Личаківської та Мечникова. Загалом на вулиці мають встановити 4 світлофорні об’єкти, з яких два – після реконструкції, та два – нові. 

Йдеться про реконструкцію світлофорного об’єкта на перехресті вулиць Личаківська – Мечникова та новий світлофор на Круп’ярській, реконструкцію наявних до ремонту світлофорних об’єктів на перехрестях Котика – Личаківська – Мучна та Личаківська – Пасічна. Крім цього, новий світлофорний об’єкт встановлять на перехресті вулиць Черемшини та Личаківської. Всі світлофори розраховані на пріоритет громадського транспорту.

Читайте також: Історія ремонту вулиці Личаківської у датах і цифрах. Візуалізація

Нагадаємо, ремонт на вулиці Личаківській розпочали торік у березні. Тоді вулицю частково закрили для поїзду, а ремонт тривав понад півтора роки. Загалом вартість ремонту вулиці за кошти ЄБРР становить 6 млн євро.

Фото ГО «Зручне місто»

Нагадаємо, що Tvoemisto.tv оголосило у Львові Рік комфортного пересування. Наша редакція закликає ділитись своїм ментальним простором та долучитись до покращення міської мобільності Львова. Свої ідеї та пропозиції можна надсилати за адресою: Tvoemisto.tv@gmail.com, у темі листа зазначити «Рік комфортного пересування у Львові». Важливі думки ми опублікуємо на сайті та озвучимо під час експертних дискусій. 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар