На сайті Львівелектротрансу можна придбати нові види абонементів

1788 0
Також нові абонементи можна придбати у додатку Приват24.
Фото: Андрій Бойко

Фото: Андрій Бойко

На сайті «Львівелектротрансу» з’явилась можливість придбати квартальний та денний проїзний. Квартальний проїзний на 90 днів коштує 420 грн, а денний — 15 грн.

Читайте також: Передайте на два повні. Сім способів оплатити проїзд в електротранспорті Львова

Крім цього, у додатку Приват24 із телефоном на базі Android можна придбати півторагодинний електронний абонемент з необмеженою можливістю пересадки «трамвай-тролейбус». Його вартість становить 5,5 грн. У смартфонах на базі IOS нова опція з’явиться у другій половині березня.

Оплатити абонемент можна просканувавши QR-код на стікерах, які розташовані у вагонах. Після цього пасажир може вибрати відповідний варіант абонементу, оплатити його та отримати електронний квиток, на якому зафіксують зворотний відлік часу. 

Читайте також: Як планують змінити львівський транспорт. Інфографіка

Додамо, що за перші 10 годин півторагодинні абонементи придбали 3 578 разів. Нагадаємо, у львівському електротранспорті тестують новий спосіб оплати проїзду за допомогою Bluetooth. 

Вікторія Ейсмунт

Нагадаємо, що Tvoemisto.tv оголосило у Львові Рік комфортного пересування. Наша редакція закликає ділитись своїм ментальним простором та долучитись до покращення міської мобільності Львова. Свої ідеї та пропозиції можна надсилати за адресою: Tvoemisto.tv@gmail.com, у темі листа зазначити «Рік комфортного пересування у Львові». Важливі думки ми опублікуємо на сайті та озвучимо під час експертних дискусій. 


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар