На території колишнього заводу «Полярон» збудують новий ЖК. Візуалізація

2665 1
Висота будинків не має перевищувати 29,00 м.
Візуалізація забудовника

Візуалізація забудовника

На території колишнього заводу «Полярон», що на вулиці Угорській, 14, збудують новий житловий комплекс. Відповідні містобудівні умови та обмеження для ТзОВ «Львів Інвест Плюс» погодили на засіданні виконавчого комітету вчора, 21 лютого.

Читайте також: Полярон та Кінескоп. Як територію колишніх заводів у Львові перетворюють на житло

Земельна ділянка площею 0,8 га призначена для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з з торгово-розважальною та ринковою інфраструктурою.

Висота будинків не має перевищувати 29,00 м, а відсоток забудови – 23,0 %. 2.3. Паркомісця облаштують на підземній автостоянці.

Згідно з даними системи Youcontrol, ТзОВ «Львів Інвест Плюс» належить Олександру Кондрі та ТОВ «Інтенсив».

Читайте також: Неслава праці. Як виглядають львівські підприємства, які хочуть ревіталізувати. Фото

Зазначимо, що «Полярон» заснували на базі велосипедного заводу у 1959 році. Завод спершу виготовляв електровакуумні прилади для потреб військово-промислового комплексу. Пізніше тут розпочали виробництво генераторних ламп для радіолокаторів. У часи Радянського Союзу «Полярон» вважали найбільшим виробником електронних засобів у Західній Україні. З 2014 року підприємство перебуває у стані банкрутства. Певний час працівники протестували проти ліквідації підприємства.

Демонтаж заводу розпочали у 2015 році. Відтоді кілька разів змінили власника, замовника та підрядника робіт. Незважаючи на це, на місці корпусу на розі проспекту Червоної Калини та Угорської вже звели будинок. Також завершили основні роботи у ЖК «Софіївка», що розташований праворуч від головного входу на територію заводу. Торік у вересні завалили корпус ліворуч від головного входу, що розташований між новобудом і центральним корпусом. Загалом тут формується змішана забудова житла та офісів. 

Христина Гоголь

Візуалізація забудовника


Читайте також:
22 Лютого, 2020 12:30
666 ... "розбудовники" України так розбудували українську промисловість-промислове виробництво , що вона-воно зовсім щезла-щезло ... на ніц ... Слава Україні ! ...