Нічний автобус №2Н у Львові почав курсувати до аеропорту. Графік

6781 2
Курсуватиме автобус щогодини.
ілюстративне фото: turotvet.com

ілюстративне фото: turotvet.com

Цієї ночі автобус №2Н почав курсувати від пл. Різні до Городоцької – Кільцевої та заїжджатиме до аеропорту. Про це повідомляє пресслужба ЛК «АТП-1».

Читайте також: На сім міських автобусних маршрутів не подався жодний перевізник

Зміни до маршруту №2Н раніше погодив виконавчий комітет ЛМР. Вартість проїзду у ньому становитиме 14 грн – подвійну ціну денного квитка, як і на інших нічних маршрутах. Курсуватиме він щогодини.

Схема маршруту № 2Н:

пл. Різні — пр. Чорновола — вул. Городоцька — вул. Чернівецька (залізничний вокзал) — вул. Городоцька — вул. Народна — вул. Любінська — вул. Виговського — вул. Патона — вул. Ряшівська — вул. Городоцька (АС «Західна») — вул. Ряшівська — вул. Патона — вул. Любінська (аеропорт) — вул. Любінська — вул. Окружна — вул. Городоцька — вул. Чернівецька (залізничний вокзал) — вул. Городоцька — вул. Торгова — пл. Різні.

Читайте також: Старий термінал львівського аеропорту відновлює роботу. Фото

Додамо, що до залізничного вокзалу від аеропорту можна доїхати експрес-маршрутом, що їздить раз на годину, а до центру міста – тролейбусом №29, кінцевою зупинкою якого є ЛНУ імені Івана Франка. Аеропорт та Галицьке перехрестя сполучає маршрутка №48.

Новина підготовлена в межах спецпроекту «Рік комфортного пересування». Партнер проекту — компанія EasyPay — найбільший небанківський оператор платіжних та фінансових сервісів в Україні. Свої ідеї та пропозиції для вдосконалення міської мобільності можете надсилати за адресою: Tvoemisto.tv@gmail.com, у темі листа зазначивши «Рік комфортного пересування у Львові». Важливі думки ми опублікуємо на сайті та озвучимо під час експертних дискусій.

...
13 Вересня, 2019 09:03
В Від аеропорту щогодини. Подивіться уважно.
13 Вересня, 2019 00:47
Галина Як щогодини ?
В графіку бачу кожні півтора години , то для чого цей заголовок ?
Для стовпа ?
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться сьогодні до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!