Скільки коштувало прикрасити Львів до свят

3023 0
У декоруванні ялинки використали ілюмінації із попередніх років, тому нових витрат на декор не було.
фото христини процак

фото христини процак

Головну різдвяну ялинку Львова, яка стоїть на проспекті Свободи перед Оперним театром, придбали за 6 тис. грн, а два янголи коштували 440 тис. грн, повідомляє сайт Наші гроші.

Читайте також: Коли в Україні будуть святкові вихідні, та скільки днів доведеться відпрацювати

«Зелену» красуню до Львова привезли зі села Опака Дрогобицького району. Постачальником ялинки стало Дрогобицьке підприємство «Галсільлісу», яке продало ялинку комунальному підприємству «Зелений Львів». У декоруванні ялинки використали ілюмінації із попередніх років, тому нових витрат на декор не було.

Центр міста також прикрасили святковою ілюмінацією. На двох вулицях встановили двох святкових янголів. Як зазначила керівниця департаменту розвитку Львівської міськради Наталія Бунда, ці два ангели – справжні копії лондонських.

«Минулого року наша команда брейнстормила, шукала креативних рішень щодо різдвяної ілюмінації в місті і натрапили на фото колеги з Лондона, яка поширила фото саме таких ангелів. Вирішили зробити і собі такі ж. Над їх виготовленням працювало трускавецьке підприємство «Хіт електрік лайт», – сказала для Тvoemisto.tv Наталія Бунда.

Два янголи коштували 440 тис. грн, а їхню закупівлю провели ще у вересні. Гарантійний термін на ці вироби – три роки. Кожна фігура мала бути виготовлена в ріст людини – 1,8 м, а кожне крило довжиною ще по три метра. У вартість входить не тільки виготовлення фігур, а й їхнє страхування.

«Хіт електрік лайт» належить Ростиславу Черепанину і Віталію Бачику. Раніше, у червні, «Львівсвітло» орендувало дві 3D ілюмінаційні, об’ємні інсталяції «Ангел» у цієї компанії за 50 тис. грн.

Інші святкові конструкції придбані в минулі роки і були на балансі «Львівсвітла». Планується, що ілюмінації знімуть після 20 січня.

Нагадаємо, торік 17-метрове дерево зрізали у Львові на території заводу «Кінескоп». У 2018 ялинку до Львова привезли з села Буда, що на Яворівщині, а у 2017 році – із Брюховичів.

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!