Сьогодні львів’ян запрошують на екскурсію в зоологічний музей ЛНУ імені Івана Франка

1134 0
Окрім огляду експозиції, науковці запропонують гостям цікаві лекції.

Сьогодні у Львові розпочались «Дні науки», приурочені до Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку. З цієї нагоди для відвідувачів відкриють зоологічний музей біологічного факультету Львівського університету імені Івана Франка (вул. Грушевського, 4).

Читайте також: Морський ангел і морська корова у Львові: фотоекскурсія до зоомузею

Відвідувачів запршують на екскурсію в музей із 12:00 до 15:00. Окрім огляду експозиції, працівники музею пропонують відвідати лекцію «Найдивовижніші комахи світу» і лекцію з демонстрацією «Цікаві "не цікаві" нематоди».

У цей день заходи організовують також Лабораторія обміну речовин імені Гжицького, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького та Інститут біології тварин НААН. Під час лекцій та демонстрацій можна буде поспілкуватися з українськими дослідниками та отримати від них ґрунтовні відповіді на свої запитання. Детальніше про заходи можна дізнатись на сторінці «Дні науки» у Facebook.

Читайте також: Ходіть в музеї - там не страшно. Як музеям стати дружніми для дітей

Мета «Днів науки» – демонструвати досягнення науки у світі загалом і в Україні зокрема, пропагувати науковий світогляд, поглиблювати зв’язки між науковою спільнотою та громадськістю. Програма «Днів науки» розрахована на найширшу аудиторію. Всі заходи є безкоштовними. «Дні науки» – проект, започаткований молодими вченими НАН України.

Довідка

Зоологічний музей ЛНУ – один з найстаріших університетських музеїв Європи. Тут зібрана велика колекція, що розказує, серед іншого, про рідкісні та зниклі види.

 

Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар