У 17-ти школах Львова – карантин

1890 0
У більшості з них навчання мають відновити з наступного понеділка.
ілюстративне фото: Слово і діло

ілюстративне фото: Слово і діло

Сьогодні, 4 лютого, 17 львівських шкіл призупинили навчання через велику кількість хворих на грип на ГРВІ дітей, повідомила керівниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик.

Управління освіти отримало від керівників навчальних закладів відповідні заяви. Зокрема йдеться про школи: №43, №44, №78, №47, №1, №22, №30, №87, №54, №40, №66, №81, початкові школи №4 та «Дзвіночок», ліцей «Лідер». Окрім цього, карантин продовжили у школах №33 та №53 через низьку відвідуваність. Це, за словами Зоряни Довганик, прбилизно 20% від загальної кількості шкіл у Львові.

Також, як відомо Tvoemisto.tv із власних джерел, закрили і школу-гімназію міжнародних відносин імені Василя Стуса. 

Карантин триватиме до кінця тижня. Ситуацію будуть моніторити в управлінні освіти, а відновити навчання планують із понеділка, 10 лютого. Відпрацювати пропущене навчання пропонують шляхом ущільнення матеріалу.  

Додамо, що в дитячих садочках ситуація із відвідуваністю набагато краща: тільки 7% дітей не відвідують дитсадки.

Читайте також: МОЗ видало рекомендації щодо нового коронавірусу

Нагадаємо, 3 лютого, продовжили карантин у школах №33 та №53 через низьку відвідуваність. Заклади закрили ще у четвер, 30 січня. Також на Львівщині через грип та ГРВІ призупинили навчання у 185 школах та одному садочку. У більшості випадків – це Золочівський район. Загалом же на території Львівської області епідпоріг захворюваності на грип не перевищений.


Читайте також: