У Львові подорожчала холодна вода

5841 1
Тепер один куб коштує 20 гривень.
ілюстративне фото: Главком

ілюстративне фото: Главком

Водопостачання та водовідведення у Львові подорожчали з 1-го лютого. Раніше про це Tvoemisto.tv повідомила речниця ЛМКП «Львівводоканал» Уляна Горбата.

Читайте також: Чиста джерельна. Звідки вода потрапляє до кранів львівських будинків

За її словами, рішення про подорожчання води у Львові НАКРЕП ухвалила ще 10 січня.

Уляна Горбата каже, що подорожчання зумовлене підвищенням зарплат працівникам «Львівводоканалу», здорожчанням електрики та інфляцією. Подорожчання можна уникнути лише якщо Львівська міськрада погодиться покривати різницю витрат за кошти міського бюджету, але це малоймовірно, каже Уляна Горбата, оскільки бюджет на рік уже затверджений.

Загалом водопостачання та водовідведення для львів’ян подорожчає на 4 грн, тобто з 16,03 грн до 20,3 грн за куб. м. Уляна Горбата зазначає, що середньостатистична сім’я у Львові споживає на місяць 10 куб. м води, тож їм доведеться платити приблизно на 40 грн більше.

Читайте також: Нирки Львова. Фоторепортаж із очисних споруд «Львівводоканалу»

Нагадаємо, що востаннє тарифи на холодну воду змінювали у вересні. Тоді вартість зросла на 2 грн.


Читайте також:
1 Лютого, 2020 17:10
666 ... комунальні підприємства надають мешканцям міста комунальні послуги , витрати на які фінансуються міським бюджетом ... комунальні підприємства з надання комунальних послуг мешканцям міста НЕ зобов'язані бути прибутковими , приносити прибуток апріорі ... тарифи на комунальні послуги можуть підвищуватись ... але ... 20грн. відразу після 15 ,73грн. ... цеплявааще ! ... Слава Україні ! ...