У приміщенні на Міцкевича запрацює нова аптека

904 0
Місто домовилось із власниками приміщення, що його використовуватимуть виключно під аптеку.
Фото: Катерина Джуфер

Фото: Катерина Джуфер

Дочірне підприємство НАК «Надра України» уклало угоду з новими орендарями приміщення на Міцкевича, 8, де має запрацювати аптека. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

Читайте також: Таблетки для історії. Чи збереже Львів ще одну старовинну аптеку

«"Надра України", врахувавши нашу позицію, прийняло остаточне рішення, як вказано в листі, забезпечити функціональне використання приміщень виключно під аптеку. Окрім цього, вже укладено угоду з новою аптекою», – написав Андрій Москаленко.

Йдеться про договір між НАК «Надра України Західукргеологія» та ТОВ «Старовинна аптека». який уклали ще 28 грудня торік. Згідно з даними системи Youcontrol, її власником та засновником є Роман Кольба.

У січні попередні орендарі ТзОВ «Аптека на Марійській», які довгий час конфліктували з власниками НАК «Надра України», заявили, що переїдуть у інше місце, адже за їхніми словами, в останні роки умови оренди були неприйнятними.

Нагадаємо, спроби виселити аптеку розпочалися ще з 2015 року. Був судовий процес, після якого суд задовольнив позов НАК «Надра України» і зобов’язав аптеку виселитися. Однак власники аптеки подали апеляцію і виграли справу. У ДП «Західукргеологія», яке є дочірнім підприємством «Надра України», у коментарі Tvoemisto.tv заявили, що термін дії договору оренди закінчився ще у березні торік, проте орендарі приміщення не повернули його власникам.

Читайте також: Чи мають старовинні аптеки Львова шанс на відродження? Відео

У липні торік представники мерії зустрілись із керівниками НАК «Надра України» та погодили знайти механізм продовження функціонування аптеки у цьому приміщенні. Пізніше у міській раді повідомили, що орендарі погодились дійти до компромісу, щоб аптека продовжила роботу.

Згідно з даними системи Youcontrol, НАК «Надра України» є держструктурою, якою керує Ярослав Климович. Підприємство зареєстроване за адресою аптеки на Міцкевича, 8.

 

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!