Верховна Рада відмовилась підвищити штрафи за непристебнуті паски безпеки

1467 0
Голова ВРУ тричі намагався повернутись до розгляду законопроекту після його провалення, але депутати не захотіли.
фото: sai.gov.ua

фото: sai.gov.ua

Учора, 18 грудня, парламент розглядав у другому читанні законопроект про внесення змін до адміністративного кодексу, що мали б знизити смертність та травматизм на дорогах та підняти рівень користування ременями безпеки та мотошоломами. Але для його ухвалення забракло голосів. «За» проголосували лише 185 депутатів з необхідних 226, зазначено на порталі ВРУ.

Ідеться про збільшення штрафів за порушення правил використання пасків безпеки. За законопроектом, штраф мали би підняти з 51 до 850 грн.

Читайте також: Штрафувати, навчати і запобігати. Як зробити львівські дороги безпечними

Голова Верховної Ради Андрій Парубій тричі пропонував колегам повернутись до розгляду законопроекту, але це питання не набрало потрібної кількості голосів. Також депутати не захотіли проголосувати за повторний розгляд законопроекту в другому читанні.

Більшість депутатів не голосувала за документ, частини не було в сесійній залі, кілька – утримались.

Нагадаємо, 18 вересня Верховна Рада підтримала цей законопроект в першому читанні. Тоді «за» проголосували 240 депутатів. Як розповідала співавторка законопроекту депутатка Ірина Суслова, у документі ішлося також про те, що водії мають нести відповідальність за непристебнутих пасажирів у своїх автівках.

#Безпечні дороги – кампанії, спрямована на безпеку дорожнього руху, яка була розпочата наприкіці минулого року медіа-хабом «Твоє Місто» в співпраці з соціальною ініціативою УГКЦ «Хтось не зробить», Патрульною Поліцією Львівщини та Львівською міською радою. За підтримки соціально відповідального бізнесу, зокрема компанії «Арія Моторс», «Вухо.ком» та радіо-патнера кампанії – Радіо «Львівська Хвиля» було проведено цілий цикл соціально-інформаційних акцій та заходів, які дали позитивні результати. На закінчення 1 півріччя за даними  статистики суттєво скоротилася  кількість важких ДТП і вдвічі зменшилася кількість смертельних випадків в місті. Протягом літа було прийнято рішення про розширення кампанії #Безпечні дороги на Львівську область. «За підтримки партнерів та у співпраці з програмами Львівської обласної державної адміністрації ми розраховуємо на позитивну динаміку в межах області, що дасть можливість максимально задіяти всі фактори безпеки та реально зменшити кількість важких ДТП» - говорить Тарас Яценко, керівник медіа-хабу «Твоє Місто».


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар