Від сьогодні автобус №5а курсуватиме за новим маршрутом

1385 0
За словами керівника управління транспорту ЛМР, маршрут №5а був найбільш збитковим з усіх, що належать АТП-1
Фото: lviv.molbuk.ua

Фото: lviv.molbuk.ua

Маршрут №5а від сьогодні, 28 січня, курсуватиме за новим маршрутом – із площі Різні до Винників. Раніше він їздив до станції «Підзамче».

Читайте також: Водія автобуса №5а, якого звинувачують у бійці з пасажиром, відсторонили від роботи

Тепер автобус №5а їхатиме за маршрутом:

пл. Різні – просп. Чорновола – просп. Свободи – пл. Міцкевича – пл. Галицька – пл. Соборна – вул. Винниченка – пл. Митна – вул. Личаківська – м. Винники (вул. Галицька – кільцева дорога – вул. Галицька) – вул. Личаківська – пл. Митна – вул. Винниченка – вул. Підвальна – пл. Данила Галицького – вул. Гонти – пл. Князя Ярослава Осмомисла – пл. Різні.

За словами керівника управління транспорту ЛМР Ореста Олеськіва, маршрут №5а був найбільш збитковим з усіх, що належать комунальному «АТП-1». За рік – це майже 2 млн гривень. Натомість, кажуть у АТП, зміна маршруту дозволить скоротити інтервал руху.

Читайте також: Перезавантаження громадського транспорту. Що (не)змінить е-квиток у Львові

Нагадаємо, що у п'ятницю, 24 січня, виконком ЛМР погодив зміну маршруту автобуса №5а. Його схему руху №змінюють уже не вперше. До січня минулого року він уже курсував за аналогічним маршрутом. Тоді через невелику кількість пасажирів, які їхати від площі Різні до Піздамче, маршрут №47а закоротили до площі Різні, а 5а почав їздити на Підзамче.

 


Читайте також: