Від сьогодні автобуси №28 і 52 курсують за новою схемою

2480 3
Обидва маршрути продовжили.
фото: прес-служба ЛМР

фото: прес-служба ЛМР

Від сьогодні, 2 вересня, автобусний маршрут №28 змінив кінцеву зупинку з вулиці Варшавської на АС-2, що на вул. Богдана Хмельницького. Відповідне рішення ухвалили під час засідання виконкому 30 серпня.

Новий маршрут руху: смт. Рудно (вул. М. Грушевського) – смт. Рудно (вул. Володимира Великого, вул. І. Огієнка, вул. М. Грушевського, вул. С. Наливайка – вул. Героїв Небесної Сотні) – кільцева дорога – вул. Городоцька – пл. Різні – просп. В. Чорновола – вул. В. Липинського – вул. Б. Хмельницького (АС-2) – вул. В. Липинського – просп. В. Чорновола – вул. Городоцька – кільцева дорога – смт. Рудне (вул. Героїв Небесної Сотні, вул. Т. Шевченка, вул. В. Івасюка) – смт. Рудно (вул. М. Грушевського).

Як розповіла в коментарі Tvoemisto.tv речниця АТП-1, що обслуговує маршрут, Ірина Рєвунова, усього тут курсуватимуть 10 автобусів.

Нагадаємо, що з березня автобуси №28 курсують зі Львова до Рудного довше. У міськраді планували запустити автобуси великого класу на маршрут №28, а до Старого Рудного – запустити безкоштовний експрес. Утім місцеві мешканці виступили проти такої ініціативи.

Читайте також: У Львові зареєстрували петицію про покращення вело- і пішохідного руху на Липинського

Окрім того, 2 вересня починає курсувати за новим маршрутом, який затвердили на попередніх засіданнях виконавчого комітету ЛМР, автобус №52, повідомила Tvoemisto.tv Ірина Рєвунова.

Схема маршруту: вул. Городоцька (АС «Західна») – вул. Городоцька – вул. Торгова – пл. Різні – просп. Чорновола – вул. Липинського – вул. Варшавська – просп. Чорновола – вул. Городоцька – вул. Городоцька (АС «Західна»). За словами Ірини Рєвунової, його обслуговуватимуть 12 автобусів.

Читайте також: На Коперника у Львові облаштують пішохідний перехід

Нагадаємо, що міське управління транспорту намагалося домовитись із обласним департаментом дорожнього господарства, транспорту та зв'язку ЛОДА, аби продовжити маршрут №52 до Рудного та збільшити кількість автобусів до 12-15. Утім, місту та області домовитись не вдалось. Водночас у міськраді також  планували запустити автобуси великого класу на маршрут №28, а до Старого Рудного – запустити безкоштовний експрес. Та місцеві мешканці виступили проти такої ініціативи.

Новина підготовлена в межах спецпроекту «Рік комфортного пересування». Партнер проекту — компанія EasyPay — найбільший небанківський оператор платіжних та фінансових сервісів в Україні. Свої ідеї та пропозиції для вдосконалення міської мобільності можете надсилати за адресою: Tvoemisto.tv@gmail.com, у темі листа зазначивши «Рік комфортного пересування у Львові». Важливі думки ми опублікуємо на сайті та озвучимо під час експертних дискусій.


Читайте також:

Коментарі (3)

Додати коментар
3 Вересня, 2019 18:25
Володимир Прошу розглянути пропозицію продовження автобуса 3А або 57 маршруту до Солонки з метою розвантаження 133 маршруту.
Дякую!
3 Вересня, 2019 14:06
Ірина Підтримую. Обіцяли додати маршрут в Солонку, так нічого і не зробили. Неможливо в суботу нормально доїхати. Прошу розглянути дане прохання.
3 Вересня, 2019 14:00
Олександр Напевно Рудно більш потрібний напрямок як Солонка , на Рудно тепер ходять 183,184, 184а 28, а на Солонку і Деревач аж 133 який як сірникова коробка на базі газелі, правда є ще 555 і 288 з яких водії гавкають як пси на тих що сідають до Солонки і просто не їдуть поки ти не вийдеш.