Від сьогодні у Львові штрафуватимуть власників собак без жетонів

6453 0
Від вересня у місті запровадили обов’язкову реєстрацію домашніх собак.
фото: ЛКП "Лев"

фото: ЛКП "Лев"

Згідно з Правилами утримання і поводження з тваринами, затвердженими на сесії Львівської міської ради 17 березня 2016 року, на зареєстрованій тварині має бути одягнутий жетон, отриманий при реєстрації. Перевірити, чи зареєстрована тварина, можуть представники поліції або муніципальної дружини міста.

Невиконання вимог реєстрації: згідно зі ст.154 Кодексу про адмінправопорушення за невиконання вимоги щодо обов’язкової реєстрації собак, на власника тварини накладатимуть штрафні санкції. Перевірятимуть наявність жетонів та реєстрації правоохоронні органи з 1 січня 2017 року.

Як повідомила Tvoemisto.tv відповідальна за прес-сектор Управління патрульної служби міста Львова Катерина Рибій, патрульні складатимуть протоколи про порушення і передаватимуть до комісій при районних адміністраціях, які обиратимуть розмір штрафу. 

Про те, як і де зареєструвати домашнього улюбленця читайте у матеріалі Tvoemisto.tv.

Нагадаємо, обов’язкова реєстрація домашніх собак, а також котів – за бажанням власників, розпочалася у Львові 1 вересня.

Опублікувала Наталія Середюк 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!