Як у Німеччині. У Львові хочуть збудувати канатну дорогу на Високий Замок

4409 15
У Львові може з’явитися оглядова канатна дорога. Спершу – на Високий Замок, а пізніше – і до парку «Знесіння».
фото: travelindo.com

фото: travelindo.com

У німецькому місті Кобленц з 2011-го року функціонує канатна дорога, яка сполучає два береги річки Рейн – саме місто та замок Еренбрайтштайн. Зараз її використовують як транспортний засіб мешканці (15-20%) та туристи. Журналісти подивилися, як працює канатна дорога у Німеччині, аби в майбутньому реалізувати такий проект і у Львові.

Детальніше читайте тут: Фунікулер чи канатна дорога. Як підкорити Високий Замок у Львові?

Як розповіли під час екскурсії, канатна дорога в місті Кобленц за годину може перевезти 7 600 пасажирів. В одну кабіну поміститься до 35-ти осіб.

Повна вартість проекту в Німеччині склала – 13 млн євро.

Оскільки замок і саме місто перебуває під охороною ЮНЕСКО, місцева влада і компанія вели тривалі переговори із природоохоронною організацією. Завдяки сприянню мешканців, 95% яких підтримали будівництво, ЮНЕСКО спочатку дало дозвіл на будівництво на три роки, а згодом погодило функціонування дороги до 2026-го року.

фото: namosele.livejournal.com

Як розповів Ігор Кузьмак, керівник ТОВ «Укрдизайнгруп» (компанія-автор проекту у Львові), таку дорогу спершу хочуть побудувати на Високий Замок, а потім провести її і до парку «Знесіння».

Нагадаємо, 26-го грудня 2016-го року Львівська міська рада затвердила перелік об’єктів для залучення інвестицій. Йдеться і про будівництво підвісної оглядової канатної дороги для використання рекреаційних можливостей парку «Високий замок».

Також у грудні минулого року під час зустрічі Міхель Допельмаєр, власник компанії «Doppelmayr», яка виконувала роботи з будівництва підвісної дороги у місті Кобленц,  озвучив думку, що на Високому Замку втілити такий проект можливо.

«В Україні немає канатних доріг. Львів стане «туристичною Меккою», якщо зробить це. Це приємний і простий спосіб дістатися з однієї точки в іншу. Проте це водночас і зовсім новий вид транспорту, який ще не всі розуміють», – розповів Міхель Допельмаєр.

Детальніше про перспективи появи канатної дороги у Львові читайте у майбутньому матеріалі Tvoemisto.tv.

Вікторія Ейсмунт


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (15)

Додати коментар
10 Грудня, 2017 12:31
Ліля Я дуже підримую цю ідею. Буде ще одне місце, куди звозити гостів з інших міст
10 Грудня, 2017 01:49
Катя В нас буде ще краще як у німців, більше ніж впевнена) Головне щоб побудували по плану))
10 Грудня, 2017 01:19
Віка ОТ і чудово)) Хоч в нашому місті буде щось цікавенне))
8 Грудня, 2017 21:20
Оля я за, такий тра