Заводи, які відкрили неподалік Львова у 2016-му році. Фото

13799 0
Цьогоріч на Львівщині відкрили два потужні заводи, а також заклали капсулу в будівництво нового підприємства, яке планує розпочати виробництво у першому кварталі 2017-го року.
фото з офіційної сторінки ТзОВ “Бадер Україна” у Facebook

фото з офіційної сторінки ТзОВ “Бадер Україна” у Facebook

Фуджікура:
електричне устаткування для автомобілів

14-го квітня під Львовом (с. Підрясне) офіційно відкрили завод ТОВ «Фуджікура Аутомотів Україна Львів». На відкриття нового виробництва прибули Президент України Петро Порошенко та Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Сумі Шігекі.

Японська компанія «Fujikura» побудувала завод, який вироблятиме електричне устаткування для автомобілів. За останні роки  це є однією із найбільших інвестицій в області. Реалізація проекту дозволить залучити приблизно 20 млн. євро та працевлаштувати 3000 людей. Наприкінці вересня підприємство відкрило новий цех у селі Рясне-Руське. Окрім того, компанія анонсувала відкриття ще одного заводу в Яворівському районі.

Фото з офіційного сайту Президента

Бадер Україна:
виготовлення шкіряних сидінь для авто

3-го листопада Президент відкрив новий виробничий комплекс із пошиття авточохлів німецької компанії ТзОВ «Бадер Україна». Новий завод функціонує у селі Кожичі Яворівського району. Очікується, що тут зможе працювати 1800 людей.

ТзОВ «Бадер Україна»  – німецьке виробництво, започатковане як сімейний бізнес родини Бадерів. Фірма спеціалізується на виготовленні шкіряних сидінь для автомобілів світових брендів «AUDI» та «ВМW». Окрім України, аналогічні підприємства працюють у Польщі, Мексиці, Індії, Китаї, Уругваї, Таїланді. Один виробничий комплекс з пошиття авточохлів німецької компанії ТзОВ «Бадер Україна» функціонує у місті Городок із 2006-го року.  

фото прес-служби ЛОДА

Nexans:
електричні кабельні мережі для авто

Окрім того, 18-го серпня Петро Порошенко у Бродах заклав капсулу у будівництво нового заводу «Nexans». Майбутнє підприємство спеціалізуватиметься на виробництві електричних кабельних мереж для провідних світових автовиробників. Заплановано, що у першому кварталі 2017-го року він розпочне роботу.

Загалом компанія «Nexans» планує інвестувати понад 120 мільйонів гривень та працевлаштувати близько 2-ох тисяч людей. До слова, це вже третій завод «Nexans» на Львівщині. Перший французька компанія відкрила у Перемишлянах, другий – у Золочеві. Завод у Бродах буде найбільшим підприємством концерну «Nexans» в області.

Читайте також: Три заводи, які на Львівщині планують збудувати європейці

фото: uapress.info

фото: leopolis.news

Нагадаємо, Львівський регіон сьогодні є лідером із залучення іноземних інвестицій. Нашою областю зацікавилися такі бізнес-гіганти, як «Fujikura», «Green Factory», «Nexans», «Leoni». Роман Матис, керівник управління залучення інвестицій Львівської облдержадміністрації, розповів Tvoemisto.tv, чи прийде сюди IKEA та як область змінила підхід до залучення інвесторів


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар