Міський медіа-хаб "Твоє місто"

Хто ми?

TvoeMisto.tv
 

Чому?

Ми втомились від негативу, жовтої журналістики, дутої сенсаційності, містечкових сварок і бруду. Вважаємо, що у Львові є багато цікавих людей, місць та подій, які незаслужено залишаються без уваги. Тож, хочемо створювати тренди, писати і знімати про дійсно важливе та цікаве, часом незвичне, інколи вражаюче, але практично завжди позитивне та корисне.

Що ми можемо Вам запропонувати?

ПОЗИТИВ
Ми любимо своє місто і знаємо скільки всього хорошого тут відбувається, тож хочемо цим поділитись із вами. Не обіцяємо лише похвалу, але тенденція незмінна: якщо поради – то експертні, якщо думки – то незаангажовані, якщо критика – то конструктивна.

КОРИСНІСТЬ
Ми розкажемо про всі нововведення, закони та правила у простій та доступній формі, подамо вичерпну інформацію про місця та події, які можуть бути корисними і пізнавальними.

100% ЛЬВОВА
Якщо ви вважаєте Львів своїм у всіх сенсах цього слова містом – читайте наш сайт і будете завжди в курсі всіх подій із життя міста.

 

НАША МІСІЯ:
Сприяти сталому розвитку громади через кращу поінформованість та створення можливості для дискусій з важливих для громади питань.

 

НАШІ ЦІННОСТІ:

- наближеність

- відповідальність

- професійність

 

У 2016 році ми сформували унікальний прецедент - медіа громади (community media), що дозволить ще якісніше і відповідальніше працювати для Вас.


Наші контакти

Міський портал, інтернет-телебачення, дискусійна платформа і продакшн-студія «Твоє місто»
м. Львів, вул. Сахарова, 35, офіс 509/510
тел.: (093) 380-24-24, (032) 244-33-26
www.твоємісто.tv

 

e-mail: info@tvoemisto.tv
З питань реклами звертайтеся: reklama@tvoemisto.tv
З питань виготовлення фото- та відеопродукції:  production@tvoemisto.tv
З питань співпраці:  tv@tvoemisto.tv