Спортивне місто

Спортивне місто – спецпроект медіа-хабу Tvoemisto.tv, Медичного центру фізичної терапії та медицини болю Innovo та Львівських клубів з бігу, плавання та вело Run4U&Swim4U&Ride4U

Хочете почати займатись спортом, але бракує стимулу? Почали займатись спортом, але не маєте часу на професійні поради тренерів? Не знаєте, якому виду спорту віддати перевагу і що краще саме для Вас? Цікавлять можливості для занять спортом і ведення здорового способу життя?

Читайте матеріали з коментарями профейсійних тренерів, лікарів, життєві історії спортсменів-аматорів. Дізнавайтесь про найкращі спортивні події та програми. Зробіть спорт своїм стилем життя. Партнери проекту – Медичний центр фізичної терапії та медицини болю Innovo та Львівські клуби з бігу, плавання та вело Run4U&Swim4U&Ride4U.

  • Чому важливо відновлюватись після занять спортом: поради фахівців Чому важливо відновлюватись після занять спортом: поради фахівців У цьому матеріалі спецпроекту «Спортивне місто» ми розповімо про невід’ємну складову будь-яких фізичних навантажень – процес відновлення.
  • Як почати займатись бігом: типові помилки початківців Як почати займатись бігом: типові помилки початківців Вирішили зайнятись спортом, однак вже після перших днів відчуваєте слабкість, втому та втрату мотивації? Не хвилюйтесь, у такій ситуації опинявся ледь не кожен, хто спробував змінити свій спосіб життя та зайнятись спортом. Tvoemisto.tv разом з Медичним центром фізичної терапії та медицини болю Innovo та клубами спортсменів-аматорів, популяризаторів здорового способу життя у Львові, Run4U, Swim4U тa Ride4U розпочинають проект, покликаний змінити ваше уявлення про спорт та здоровий спосіб життя.