Частину вулиці Бандери почали облаштовувати за проектом Вулиці для всіх. Фото

3399 0
На вулиці облаштують ділянку тротуару довжиною приблизно у 50 м за підготовленим раніше проектом.
візуалізація Інституту міста

візуалізація Інституту міста

На вулиці Бандери навпроти головного корпусу Львівської політехніки почали реконструкцію невеликої ділянки тротуару за проектом «Вулиці для всіх», повідомляє ГО «Зручне місто»

Про наміри реконструювати приблизно 50 м тротуару для наочної демонтрації пропонованого проекту раніше в коментарі Tvoemisto.tv розповів директор Інститутe міста Олександр Кобзарев.

«Проект “Вулиця для всіх” триває. На площі перед Органним залом змінилося освітлення та будуть виконані деякі роботи з облаштування простору. Окрім того, через дорогу, навпроти Політехніки, буде облаштована частина тротуару так, як вона передбачається проектом, щоб продемонструвати, яким буде тротуар, якщо проект буде реалізовано. Тут не йдеться про ігнорування думки мешканців – ми просто хочемо показати, як проект виглядав би у реальності», – сказав він.

Читайте також: Що чекає на вулицю Бандери після громадських слухань

За його словами, загальна довжина оновленого тротуару не перебільшуватиме 50 метрів. Ця ділянка матиме кишені для стоянки автомобілів, також там буде перекладена плитка.

Нагадаємо, 26 листопала громадські слухання відхилили проект реконструкції вулиці Бандери «Вулиця для всіх». У березні у Львові створили комісію з реконструкції вулиці Бандери.

Фото ГО Зручне місто


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!