Львів’янам пропонують допомогти побудувати Північну об'їзну міста. Як долучитися

4233 0
Північна об'їзна Львова з’єднає міжнародну трасу Київ-Чоп із трьома дорогами, що прямують зі Львова до кордону з Польщею.
фото: commons.wikimedia.org

фото: commons.wikimedia.org

Львів’ян закликають надавати свої пропозиції щодо будівництва автомобільної дороги «Північний обхід Львова» для подальшого їхнього врахування. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Львівській області.

Пропозиції можна надсилати на електронну скриньку sad.lo-press@ukr.net. Наразі Служба автомобільних доріг у Львівській області розробляє проектно-кошторисну документацію.

Читайте також: Служба автомобільних доріг Львівщини підписала угод майже на мільярд гривень

Північний обхід матиме протяжність 24 км. На дорозі передбачено будівництво моста, трьох естакад та двох транспортних розв’язок у двох рівнях. Вона з’єднає міжнародну трасу Київ-Чоп із трьома дорогами, що прямують від Львова до кордону з Польщею. Дорога має розвантажити Південний обхід Львова, зменшити кількість транзитного транспорту через місто і покращити екологічну ситуацію в регіоні.

Читайте також: Якою буде Північна об'їзна дорога Львова. Схеми та характеристики

За інформацією Служби автомобільних доріг, проектною організацією вже завершені польові топогеодезичні роботи по всій протяжності проектної ділянки і розробляються основні проектні рішення. З квітня року забезпечена співпраця проектантів з інженером-консультантом — компанією PPM Ltd. Розробка документації для майбутнього будівництва повинна бути завершена до кінця року.

Нагадаємо, Північний обхід Львова має стати частиною транснаціонального коридору Go Highway.


Читайте також: