Цього тижня у Львові відкриють музей Андрея Шептицького

4254 0
Відкриття розпочнеться зі святої літургії у храмі Блаженного о. Климентія Шептицького.
Фото: Львівський портал

Фото: Львівський портал

Цієї неділі, 22 вересня, у Львові відкриють музей Андрея Шептицького, що розташовуватиметься на вулиці Кривоноса, 1. Про це Tvoemisto.tv розповів ієромонах Студійського уставу отець Севастіян Дмитрух.

Відкриття розпочнеться зі святої літургії у храмі Блаженного о. Климентія Шептицького, після цього, об 11:30, буде огляд виставки у приміщенні музею.

Читайте також: Портрет Шептицького на смітнику. Як священник у Львові рятує пам’ятки

Додамо, що, за словами священика, приміщення на вул. Кривоноса, 1 під музей Андрея Шептицького звільнили ще в 2015 році, але виникли деякі трундощі з тим, аби передати його церкві. Це будівля колишнього монастиря ордену Реформатів, що займав Львівський держуніверситет внутрішніх справ МВС.

На початку липня цього року ініціативна група на чолі з отцем Севастіяном Дмитрухом просила Львівський університет внутрішніх справ передати приміщення для створення музею. В інакшому випадку активісти хотіли розпочати протести. Однак тижнем пізніше міська рада знайшла приміщення, які можна було передати університету МВС, звільнивши місце на вул. Кривоноса, 1 для музею Андрея Шептицького.

Ольга КовальЧитайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар