Політична реклама

«У Львові найстильніше вдягаються дівчата", - Філіп Моленкот

14901 12
В рамках Lviv Fashion Week весна/літо 2012 до Львова приїхав блогер з Німеччини Філіп Моленкот. Він відомий тим, що подорожує світом, відвідуючи тижні моди в різних містах і потім про це пише на своїй сторінці в Інтернеті.

Філіп Моленкот вже побував на тижнях моди в Нідерландах, Польщі, Англії, Данії, Парижі та Німеччині. У Східну Європу чоловік приїхав вперше. Але, як він висловився під час прямого включення з Lviv Fashion Week, «Східна частина Європи вже «наступає на п`яти» Західній».

Тож, яку оцінку блогер дав стилю львів`ян у порівнянні з іноземним - далі. 

8 Лютого, 2012 17:01
Андрей У меня есть доступ к этому видео: youtube.com/watch?v=oG_SvQTQRM8, а у вас нет и не будет! Плохо себя вели...
21 Січня, 2012 18:44
Поляк Наталя Прошу прощения: "Бы"
21 Січня, 2012 18:43
Поляк Наталя Светлана. На такие слова я бі обиделась!
21 Січня, 2012 18:42
Поляк Наталя youtube.com/watch?v=oG_SvQTQRM8
21 Січня, 2012 18:41
Поляк Наталя [***]://youtube.com/watch?v=oG_SvQTQRM8
21 Січня, 2012 18:38
Поляк Наталя [***]://[***].youtube.com/watch?v=oG_SvQTQRM8
21 Січня, 2012 18:37
Поляк Наталя Да у тебя же... Ну ті в курсе!!! Ха-ха-ха!
6 Січня, 2012 12:15
Рома Наталя Поляк, иди на [***]!!!
Ты конченое и больное создание!!!Лечи свои мозги, дура!!!
29 Листопада, 2011 20:01
Світлана Погоджуюсь із вище зазначеними твердженнями. Перекладач нікудишній а про вживання англійської граматики взагалі мовчу. Помилки у ставленні запитань! У нашому місті багато людей,які знають мову і можуть набагато краще все перекласти. Готуватись потрібно до таких інтерв'ю!
16 Листопада, 2011 01:28
Наталя Поляк Якщо такі розумні коментувати, то йдіть і самі попрацюйте! Все було КЛАСНО! Шоу цікаве, Львів - ЗЕБест! Цьом!
14 Листопада, 2011 13:13
перехожий Та, журналісти із знанням іноземних мов - це сьогодні рідкість в Україні... Але в даній ситуації проблема в перекладачі, який реально непрофесійний! А журналістка до цього мабуть не готувалася, бо їй під час перерв між показами запрошували на розмову у прямому ефірі дуже різних людей, спонтанно (був там і бачив). Вона ще дуже нормально трималася...
14 Листопада, 2011 12:08
DK Звідки перекладач??, він не може сформувати запитання, і дає не відповідну відповідь, не передає повного змісту - якщо журналіст б готувалася до зустрічі - могла б зрозуміти елементарні речі..... ЖУРНАЛІСТИ - це ваша робота - де ваш професіоналізм ???????
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!