У Львові заборонили клаптикове утеплення будинків в історичному ареалі. Уточнено

2274 0
Пам’ятки архітектури повністю заборонили утеплювати.
ілюстративне фото: Львівський портал

ілюстративне фото: Львівський портал

У Львові заборонили клаптикове утеплення будинків в історичному ареалі. Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 14 січня, на засіданні виконкому ЛМР.

Пам'ятки архітектури заборонили утеплювати взагалі. Питання утеплення фасадів будинків у межах історичного ареалу, які не є пам'ятками архітектури, розглядатимуть індивідуально в управлінні охорони історичного середовища. 

Про наміри переглянути нові Державні будівельні норми для Львова ще 3 січня під час брифінгу повідомили заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко та начальниця управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко. 18 грудня Кабінет Міністрів України дозволив утеплювати старий житловий фонд без отримання дозволів. Маються на увазі будинки, які не несуть історичної цінності, та об'єкти культурної спадщини місцевого значення. Під час брифінгу йшлося також про заборону клаптикового утеплення фасадів у Львові взагалі, проте в нинішній ухвалі це питання було відсутнє.

Читайте також: Зберегти не можна штрафувати. Як Львів охороняє історичне середовище

Крім того, міська рада готова співпрацювати з мешканцями будинків та ОСББ щодо повного утеплення фасадів. Що стосується несанкціонованих робіт в історичній частині міста – то такі випадки розглядатимуть під час засідань адмінкомісії міста, а винуватців каратимуть штрафами.

Додамо, що в березні минулого року провели інвентаризацію фасадів щодо клаптикового фарбування. Під час перевірок виявили 1322 будинки, пофарбовані у різні кольори.

Андрій Костюк


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар