Медіа-хаб "Твоє місто"

Хто ми?

Твоє Місто
 

Наша місія

сприяти сталому розвитку громади через кращу поінформованість та створення можливості для дискусій з важливих для громади питань.

 

Наші цінності:

  • Відповідальність
  • Наближеність
  • Професійність
 

Наш формат:

«Твоє місто» - мультимедійний хаб, що включає в себе міський портал, міську дискусійну платформу,  онлайн-телебачення, громадську організацію з розвитку якісної журналістики «Твоє місто Львів» та продакшн-студію.

Міський портал (сайт) Tvoemisto.tv

Новини Львова, аналітичні матеріали, авторські колонки, спецпроекти, онлайн-трансляції подій, рекламний контент тощо. Лише найважливіше та актуальне для львів’ян і гостей міста.

Ми втомились від негативу, жовтої журналістики, дутої сенсаційності, містечкових сварок і бруду. Вважаємо, що у Львові є багато цікавих людей, місць та подій, які незаслужено залишаються без уваги. Тож, хочемо створювати тренди, писати і знімати про дійсно важливе та цікаве, часом незвичне, інколи вражаюче, але практично завжди позитивне та корисне.

Дискусійна платформа:

Це головний дискусійний майданчик Львова для обговорення важливих питань міста та найважливіше - пошуку рішень, які згодом імплементуються . Починаючи з 2016 року ми провели сотні публічних дискусій, в яких взяли участь тисячі учасників. Усі обговорення транслюються наживо, а багато знайдених рішень вже імплементовані або у процесі імплементації в місті:

 


Ми не чекаємо на зміни згори, а щодня працюємо над тим, щоб розбудовувати незалежне медіа та формувати довіру.

Онлайн  ТБ:

Прямі ефіри, цікаві та інформативні відео, онлайн-трансляції різноманітних подій в місті.

Продакшн-студія:

Ми забезпечуємо на комерційній основі онлайн-трансляції, створюємо рекламні ролики, презентаційні чи промоційні фільми, анімацію і т.п.

Новини Львова від «Твого міста» - новини про місто та людей, які його розвивають.

Ми відстежуємо ті події та заяви стейкхолдерів, які несуть додану вартість для розвитку Львова.

Ми пишемо про львів’ян та тих, хто любить це місто.

Ми розповідаємо про інновації, якість життя, ініціативи, економіку, освіту, охорону здоров'я, стиль, урбаністику , життя міста та його мешканців , щоб місто розвивалось і змінювалось на краще.

Як ми функціонуємо?

Нас підтримують небайдужі львів’яни, серед яких – підприємці, науковці, громадські активісти, журналісти, які об’єднались в одну громадську організацію (ГО «Твоє місто Львів») для того, щоб місто отримало незаангажоване медіа. Сьогодні членами ГО є майже 20 осіб із винятковою репутацією у громаді. Фінансову підтримку для стабільного розвитку медіа-хабу ми також отримуємо від рекламодавців і грантодавців. Весь рекламний контент ми маркуємо «на правах реклами»/«партнерська публікація». Водночас, ми не розміщуємо «токсичної» реклами, яка не створює доданої вартості для нашого читача/глядача.

Статут організації можна переглянути тут.

 

Наша Наглядова рада (станом на початок 2017 року):

Борис Потятиник - доктор філологічних наук, професор кафедри нових медій факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка

Олег Никулишин - генеральний директор групи компаній «Маркет Універсал» (мережа аптек "D.S.")

Олег Денис - віце-президент компанії SoftServe

Марк Зархін - львівський ресторатор та громадський діяч

Володимир Глащенков – керуючий партнер юридичної компанії «HD Partners».

Голова правління і керівник медіа-хабу – Тарас Яценко.

Шеф-редактор медіа-хабу – Світлана Жаб’юк.

 

Ми працюємо для громади і громада підтримує нас!


Наші контакти

Медіа-хаб «Твоє місто»

(міський портал, інтернет-телебачення, дискусійна платформа і продакшн-студія)
м. Львів, вул. Винниченка, 20а
тел.: (093) 380-24-24, (032) 244-33-26
www.твоємісто.tv

 

e-mail: [email protected]
З питань реклами звертайтеся: [email protected]
З питань виготовлення фото- та відеопродукції:  [email protected]
З питань співпраці:  [email protected]

 

 
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!