Реклама

Якщо Ви чітко розумієте свою цільову аудиторію і хочете донести до неї важливі меседжі - ми радо допоможемо Вам у цьому.

 

Ви можете замовити у нас рекламу на порталі "Твоє місто", в ефірі нашого інтернет-телеканалу та у наших пабліках в соцмережах. Якщо ж Вам потрібна широкомасштабна рекламна кампанія, із різними каналами комунікації (радіо, телебачення, зовнішня реклама та інше) - звертайтесь і наш PR-відділ допоможе Вам спланувати та провести Вашу кампанію (а, можливо, ще й зекономити Ваші кошти ;))

В першу чергу ми намагаємося знайти ефективні рішення для Вас, які водночас будуть цікавими нашій аудиторії.

А рекламуючись у нас чи замовляючи послуги продакшн-студії "Твоє місто" (відеозйомка, рекламні ролики, онлайн-трансляції), Ви ще й підтримуєте розвиток якісного незалежного медіа, яке не фінансують політики чи олігархи ;)

 

З питань розміщення реклами на міському порталі та першому Інтернет телебаченні Львова „Твоє місто” - звертайтесь за номером телефону: 093-380-24-24 або пишіть [email protected]  

 

 

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!