дискусійна платформа Охорона пам’яток та оновлення Львова: пошук діалогу

Охорона пам’яток та оновлення Львова: пошук діалогу

Як розбудовують наше місто? Як зберегти історичну архітектурну спадщину Львова та які механізми дозволять впливати на недобросовісних забудовників? Про це та інше говоритимуть 18 квітня під час зустрічі, організованій дискусійною платформою Tvoemisto.tv "Твоє місто Львів".

Основні питання дискусії – збереження пам’яток архітектури Львова, історичної спадщини міста, оновлення Львова, пошук діалогу для вирішення проблемних питань щодо незаконних будівель та нищення історичних пам’яток

Коли?

18 квітня, 15:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть архітектори, представники управління охорони історичного середовища ЛМР, представники політичних партій ЛМР, активні мешканці Львова, громадські активісти, бізнесмени.

Також усі львів’яни мають змогу ставити свої запитання в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться  18 квітня о 15:00 на сайті: tvoemisto.tv/on-line.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: http://tvoemisto.tv/debates/

Довідка

Дискусійна платформа "Твоє місто Львів" створена Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (EuropeanEndowmentforDemocracу).

Чи мають старовинні аптеки Львова шанс на відродження? Відео

Львів із давна був перспективним із позиції фармації і перші аптеки у нашому місті почали з’являтися понад 200 років тому. Нині ж лише одиниці виконують своє первинне призначення, а у решті колись унікальних приміщень облаштували крамниці, банки тощо. Журналісти Tvoemisto.tv з’ясували, чи мають старовинні аптеки Львова шанс на відродження і чи може місто цьому посприяти.

Як зберегти пам’ятки архітектури Львова: 10 пропозицій. Відео

Заборонити будувати у центрі Львова, вимагати від Києва нову законодавчу базу, піти шляхом європейських країн, навчити мешканців та бізнес відповідальніше ставитись до старих будівель у центрі Львова. Ці та інші ініціативи озвучили під час дискусії «Охорона пам’яток та оновлення Львова: пошук діалогу», яка відбулась 18 квітня, організованої дискусійною платформою «Твоє місто Львів» у партнерстві з Львівською міською радою за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії (European Endowment for Democracу).

На Tvoemisto.tv стартувала трансляція розмови про збереження архітектури Львова

Про те, як зберегти історичну архітектурну спадщину Львова та які механізми дозволять впливати на недобросовісних забудовників, говоритимуть нині, 18 квітня, на зустрічі, організованій дискусійною платформою «Твоє місто Львів». На Tvoemisto.tv уже триває трансляція дискусії наживо.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!