дискусійна платформа Львів туристичний: як покращити інфраструктуру міста?

Львів туристичний: як покращити інфраструктуру міста?

Як зробити Львів привабливим для якісного туриста? Чого бракує місту в інфраструктурі, щоб повністю підтвердити статус міста, відкритого для світу, та туристичного центру України? Про це та інше говоритимуть 20 травня під час зустрічі, організованій дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів».

Основні питання дискусії:

1. Обговорення інфраструктурної пристосованості Львова для туристичних груп

2. Як покращити системну роботу туристичної сфери Львова?

Коли?

20 травня,14:00

Серед учасників дискусії - львовознавці, підприємці та бізнес-експерти, представники управління туризму ЛМР та відділ промоції, депутати ЛМР, ресторатори та готельєри Львова, інтелектуали та активні львів’яни.

Також усі бажаючі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться  20 травня о 14:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: tvoemisto.tv/debates/

Довідка

Дискусійна платформа "Твоє місто Львів" створена Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (European Endowment for Democracу).

А полякам тут комфортно? Чого бракує туристам у Львові

«Львів відкритий для світу» – із таким гаслом місто перетворили на туристичну столицю України. Міська рада визначила розвиток туризму однією з пріоритетних галузей для розвитку міста, а сьогодні Львів ще й змагається за проведення Євробачення-2017. Про те, чого ж бракує іноземцям у Львові та що можна покращити вже тепер, обговорювали під час дискусії «Львів туристичний. Як покращити інфраструктуру міста».

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!