дискусійна платформа Фінансова грамотність: як керувати своїми коштами?

Фінансова грамотність: як керувати своїми коштами?

Що потрібно знати про управління своїми коштами та як правильно розпоряджатись особистим бюджетом? Які інструменти допоможуть нам витрачати мудріше? Як уникнути фінансових шахраїв і чи варто запровадити навчання фінансовій грамотності вже у школі? Чи думають українці про свою пенсію та чи вміють економити? Про це та інше говоритимуть 2 вересня під час зустрічі, організованій дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів». 

Коли?

2 вересня,12:00

Серед учасників дискусії – фахівці з управління фінансами, бізнес-тренери, представники банків та страхових компаній, представники Львівського інституту банківської справи.

Також усі бажаючі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться  2  вересня о 12:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: tvoemisto.tv/debates/

Контактна особа: Оксана Матійків, тел. 0677348028.

Довідка

Дискусійна платформа "Твоє місто Львів" створена Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (European Endowment for Democracу).

Як правильно розпоряджатись особистим бюджетом. Відео

Про те, як правильно розпоряджатись особистим бюджетом, які інструменти допоможуть нам витрачати мудріше, як уникнути фінансових шахраїв, чи варто запроваджувати навчання фінансовій грамотності у школі та чи думають українці про свою пенсію, – обговорювали під час зустрічі «Фінансова грамотність: як керувати своїми коштами?», організованої дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів».

Завтра у Львові говоритимуть про фінансову грамотність. Де подивитись?

Що потрібно знати про управління своїми коштами та як правильно розпоряджатись особистим бюджетом? Які інструменти допоможуть нам витрачати мудріше? Як уникнути фінансових шахраїв і чи варто запровадити навчання фінансовій грамотності вже у школі? Чи думають українці про свою пенсію та чи вміють економити? Про це та інше говоритимуть завтра, 2 вересня, під час зустрічі, організованої дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів».

У Львові говоритимуть про фінансову грамотність. Де послухати?

Що потрібно знати про управління своїми коштами та як правильно розпоряджатись особистим бюджетом? Які інструменти допоможуть нам витрачати мудріше? Як уникнути фінансових шахраїв і чи варто запровадити навчання фінансовій грамотності вже у школі? Чи думають українці про свою пенсію та чи вміють економити? Про це та інше говоритимуть 2 вересня під час зустрічі, організованій дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів».

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!